Визначні події з життя INTBOARD® за 2019 рік

За традицією, кожного нового року ми підбиваємо підсумки попереднього року. Мабуть, більша частина клієнтів INTBOARD® запам’ятала той факт, що минулого року ми розіграли 2 інтерактивні дошки. Перша була розіграна на виставці “Інноватика в сучасній освіті 2019”. Ця визначна подія сталася 15 березня, деталі та переможців читайте тут.

Другу мультимедійну дошку ми розіграли спеціально до дня вчителя. Оголосили результати розіграшу 1 жовтня на офіційній сторінці в Facebook.

розіграш інтерактивної дошки
Якщо надалі ви хочете також отримати подарунок від INTBOARD®, підписуйтесь вже зараз.

Наші представники відвідали два #Edcamp в Конотопі та Глухові, де продемонстрували можливості інтерактивної панелі Intboard GT-65. Учасники заходу могли на власному досвіді переконатися в її багатозадачності та простоті використання. 

ЕдКемпКонотоп

 Вже стали постійними учасниками виставки “Інноватика в сучасній освіті”. На виставці в березні була розіграна інтерактивна дошка, а в листопаді ми вже представили дитячий інтерактивний стіл. Ось, що про цей пристрій говорять фахівці:

Провели круглий стіл на тему : “Перспективи та проблеми застосування інтерактивних засобів навчання в освітньому процесі”.  Були озвучені різні думки, але прийшли до однакового висновку – інтерактивне обладнання має бути впроваджено в навчальний процес для учнів усіх вікових категорій.

А ще цьогоріч наше обладнання, а саме дитячий інтерактивний стіл, було представлене в Польщі на міжнародній виставці Salon Edukacji 2019. Це був наш перший досвід участі у міжнародних освітніх виставках. Дякуємо Вікторії, керівнику відділу з розвитку дилерської мережі, за наполегливість та сміливість.

Загалом, рік був насичений подіями та новими знайомствами. Мова зараз не тільки про партнерів, а ще й про всіх клієнтів INTBOARD®. Давайте зараз в цифрах розповімо чого ми досягли у 2019 році.

  • більше 700 класів обладнано інтерактивними дошками чи панелями  INTBOARD®;
  • понад 3000 вчителів відвідали навчально практичні майстер-класи від наших спеціалістів. 10 із 10 говорять, що отримані знання їм дуже допомагають втілювати свої ідеї на інтерактивних уроках;
  • спеціалісти інсталяційного відділу відвідали понад 500 населених пунктів та встановили там інтерактивне обладнання
  • нашими інтерактивними столами зацікавились: комп’ютерна академія “Крок”, мережа АЗС “Сокар” та “ОККО”, а також мережа туристичних агенцій “TUI”, які славляться своїми передовими поглядами на освіту та сервіс. 

На сьогодні ми вже маємо три моделі інтерактивних дитячих столів. Вони відрізняються дизайном та формою корпусу, але кожна модель викликає не аби який інтерес, не зважаючи на вік. 

Дитячий інтерактивний стіл

В асортименті інтерактивного обладнання з’явилася новинка, інтерактивна панель TE-TL. Вона суттєво відрізняється від звичних вам панелей серії GT. Сучасний дизайн та акцент на окремих технічних характеристиках виділяє цю лінійку серед інших. 

TE-TL

Ви знаєте як перетворити інтерактивну панель в інтерактивний стіл? А ми знаємо. І маємо такий пристрій. Це моторизована підставка для інтерактивної панелі. З її допомогою сенсорну панель можна легко перевести в горизонтальне положення і так само легко повернути назад. 

Коли над проєктом одночасно працює декілька людей, то така стійка зробить їх роботу максимально зручною, з окремими робочими областями. 

Погодитесь, навіть на уроці такий підхід надасть учням зовсім інші можливості для колективної роботи. 

Окрім професійних досягнень, ми весь рік брали участь у благодійних проєктах. Один з останніх, це покупка спеціального батута для дітей з особливими потребами з конотопського фонду “Серця любові”. А також подарували дві інтерактивні дошки для шкіл м. Авдіївка. 

Як в Україні піклуються про дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

«Як в Україні піклуються про дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування»У прес-конференції бере участь:Олена Кобець — Директор Благодійного фонду «Об’єднання світових культур».

Gepostet von Информатор Киев am Montag, 28. Oktober 2019

 

Та все це ми змогли зробити тільки завдяки підтримці кожного з наших клієнтів. Щодня працюємо над вдосконаленням нашого товару та підвищення кваліфікації всіх працівників. 

Долучайтесь і ви до клієнтської мережі INTBOARD®.  Замовляйте інтерактивне обладнання вже сьогодні та на власному досвіді переконайтесь у комфортності співпраці та якості обладнання INTBOARD®.