“Intboard Помічник”. З турботою про вчителя

Що для вас турбота?

Відповіді будуть різні, адже все залежить від кого вона адресована. Турбота близької людини і керівника на роботі проявляються в абсолютно різних речах. А якщо спробувати визначити критерії турботи виробника чи продавця вашого телефону. Перше, що спадає на думку це безкоштовне сервісне обслуговування як мінімум рік. А тепер подумаймо, як виглядає турбота виробників інтерактивних дошок. Гарантія, доставка – це вже буденні речі, якими нікого не здивуєш. Набагато цінніше те, що пропонується у комплекті з інтерактивним обладнанням

Програмне забезпечення – обов’язкова складова. Без нього радимо вам навіть не розглядати пропозицію купити інтерактивну панель чи сенсорну дошку. Набагато більшу цінність представляють ті подарунки, які пропонує виробник. Ви коли обираєте подарунок, не берете ж те, що першим під руку потрапило. Звісно, ні. Вибір подарунку це завжди тривалий процес з довгими роздумами і безліччю варіантами. А, що робити коли обираєте подарунок незнайомій людині. знаючи лише, що вона працює вчителем. Уявили? Саме така ситуація у нас, як у виробників і продавців інтерактивного обладнання. Але це нітрохи нас не зупиняє, а навпаки щоразу шукати якісь нові ідеї, як полегшити роботу пересічного вчителя.

Спочатку у нас були “Щоденники класного керівника”. Напишіть в коментарях, якщо у вас такий був. 

Чому саме такий щоденник? Він з’явився, на початку реформи НУШ. Ніби вже й повинні відмовитись від традиційних журналів, а користуватися електронними ще ніхто не вмів. Ось так у нашої креативної команди і з’явилася ідея розробити спеціальний щоденник. Виглядав він ось так. 

Щоденник класного керівника

Приблизно пів року тому в комплект з інтерактивною дошкою почали відправляти магніти. Цікаво, чи багато з вас знає, що друкований матеріал можна прикріпити до інтерактивної дошки за допомогою магніту? 

Погодьтесь, що в кожного вчителя розроблено безліч додаткового матеріалу в паперовому вигляді і не далеко не завжди можна знайти аналог в електронному. Щоб учитель міг повноцінно використовувати друкований матеріал ми доповнили інтерактивний комплект такими потрібними дрібничками.

магніти

Настав час найцікавішого. Тепер разом з інтерактивною дошкою чи мультимедійною панеллю кожен клієнт буде отримувати фірмову флешку “Intboard Помічник” на 16 ГБ. Окрім того, що це флешка, яка завжди потрібна вчителю, так на ній ще буде “море” корисного для вчителя матеріалу. 

Intboard_Помічник

Там буде наше фірмове програмне забезпечення “Intboard Простір”. Також ми вирішили додати підручники зі шкільних дисциплін з 1-го по 11-й класи. В шкільну освіту все більше входять електронні підручники і часто так стається, що вчитель їх самостійно шукає в інтернеті чи купує. Що особливо засмучує. А ще, потрібно не забувати, що не у всіх школах є інтернет. І фраза: “Перейдіть за посиланням і відкрийте підручник на 100 сторінці” – звучить для сільського вчителя як мрія. З “Intboard Помічник” всі вчителі школи отримають доступ до електронних підручників. 

Не забули ми й про потребу найменших школярів у додаткових завданнях для розвитку: творчості, логіки, моторики…

Якщо вам, як вчителю, хотілось бачити щось іще на цій флешці, напишіть в коментарях під статтею. Ми обов’язково візьмемо це до уваги.

Саме в таких, здавалося б, незначних деталях і криється справжня турбота про клієнта. 

Нам випала велика честь та відповідальність допомагати вчителям, адже ці люди виховують майбутнє покоління. Кожного разу повторюємо, що вчитель немає витрачати власні кошти аби мати можливість повноцінно працювати. Саме тому наше програмне забезпечення безкоштовне і всі доповнення до інтерактивного обладнання ми просто даруємо. Цього разу це буде диво-флешка  “Intboard Помічник”.

Користуючись нагодою, хочемо нагадати, що зараз проходить акація: купуйте інтерактивну дошку Intboard UT-TBI82/UT-TBI82X-TS (з розумним лотком) та отримайте в подарунок інтерактивний глобус. Подробиці читайте тут.

Замовляйте інтерактивну дошку чи панель та отримайте: якісне обладнання, гарантію від 12 місяців, безкоштовну доставку, програмне забезпечення, а ще флешку для вчителя в подарунок.