Про компанію

Про нас

Технічний прогрес невблаганно рухається вперед, полегшуючи життя і спрощуючи роботу у всіх сферах людської діяльності. Технології замінюють звичні нам речі, а відтак дозволяють скоротити час і сили.

ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ» (ЄДРПОУ – 41602230) під ТМ «INTBOARD» є офіційним представником в Україні однієї з таких технологій – інтерактивне обладнання.


З чого ми починали

Діяльність компанії на ринку IT розробок бере свій початок з 2007 року. За цей час наша продукція постійно вдосконалювалася і формувалася маркетингова політика підприємства. Компанія є постійним учасником тендерних державних та публічних закупівель.

Інтерактивні дошки сертифіковані і повністю відповідають технічним характеристикам, зазначеним Міністерством освіти і науки України (згідно з наказом №574).


Декілька слів про продуктивність і підходи до клієнтів

Тільки за цей рік було реалізовано більше сотні заявок і проектів. Наші інтерактивні комплекти користуються великою популярністю як серед ВНЗ, загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, так і компаній, підприємств. Ми чудово розуміємо, як важко завоювати репутацію, і як швидко можна її позбутися.

Тому, Ви можете поглянути на відгуки клієнтів і упевнитися в тому, що наші слова – це далеко не порожній звук, а з якістю ми знайомі не з чуток.

Будьте впевнені, замовити інтерактивну дошку Intboard – хороша ідея.

Ми прагнемо не просто продати, а й налагодити контакти. Купивши у нас інтерактивну техніку, вам не доведеться витрачати багато часу на освоєння принципів роботи, так як ми проводимо майстер-класи з експлуатації інтерактивних дошок та іншого обладнання.

За роки роботи в даному сегменті ринку ми вивчили вподобання і потреби нашої цільової аудиторії:

  • необхідність в якісному продукті, отриманому в точно зазначений термін;
  • можливість економії, адекватний прайс-лист;
  • компетентна підтримка при подальшій експлуатації обладнання.

Чекаємо ваших відгуків (будь-якого характеру), вони задають вектор розвитку компанії, а також допомагають тримати зворотній зв’язок. Інтерактивна дошка – це потужний інструмент викладача, купивши який Ви назавжди спростите навчальний або робочий процес.

Ми відкриті до нової продуктивної співпраці в довгостроковій перспективі.