Давайте зробимо благодійність звичкою

Чомусь у нас не заведено популяризувати волонтерство і благодійність, хоча це важлива тема. Адже від неї залежить чиєсь життя. 

В Україні зареєстровано майже 15 тисяч благодійних фондів. Вражає кількість? Звісно, величезна кількість з них недійсні, “липові”, для відмивання коштів чи просто для галочки в біографії його засновника. Але є і ті, які справді працюють, і займаються не тільки збиранням коштів. Вони закликають ділитись харчами і одягом з бідними, долучитись до приготування їжі для нужденних чи допомогти роздати харчі і одяг. 

У нас немає реклами, яка б закликала стати благодійником, тому надихатися потрібно прикладами.

Найвідоміші багатії планети — засновник Microsoft Білл Гейтс з дружиною Меліндою та глава Berkshire Hathaway Воррен Баффетт очолили рух меценатів “Клятва дарування” (Giving Pledge). Вони закликають найзаможніших людей світу жертвувати не менше половини свого майна на доброчинність. Сьогодні в списку учасників їхнього руху — понад 100 бізнесменів.

Зробити свій вклад в благодійність вирішила й INTBOARD™. Для нас це перший досвід проведення благодійної акції, тому вирішили зосередитися на місцевому рівні і допомогти Конотопському благодійному фонду “Серця любові”. 

Суть акції: ми передамо частину коштів від продажу інтерактивних дошок INTBOARD UT-TBI80/UT-TBI82X та INTBOARD UT-TBI82I

Період збору коштів – 25.09.2019 – 25.10.2019

Всі учасники благодійної програми отримують подовжену гарантію на інтерактивну дошку та пріоритет у проведенні монтажу (до чотирьох днів з дати отримання обладнання), а також стаєте учасником реферальної програми з індивідуальними призами.

Кожен наш клієнт стає частиною великої місії — допомогти  дітям з особливими потребами та їх батькам.

Наша велика мета й ідея — зробити благодійність звичкою для кожного з нас. Віддавати набагато легше, ніж просити. І ми маємо створити такий світ, таку країну, поширити благодійність настільки, щоб просити про допомогу стало нормально, бо насправді кожному з нас у той чи інший момент потрібна підтримка.

Поділіться цим, і можливо, надихнете ще когось на добро.