Відновимо разом

Попри всі жахи війни, наша компанія не зупиняється та докладає усіх зусиль, щоб допомогти відновити нормальне навчання дітей з використанням інтерактивних технологій вже цієї осені.

Ми відкриваємо прийом заявок від шкіл, що постраждали від війни та окупації. Заявку можуть подати уповноважені особи від відділів освіти або директори шкіл, якщо навчальні заклади, які вони представляють, були обстріляні, зазнали бомбардування, були пограбовані, частково чи повністю зруйновані.

Програма “Відновимо разом” спрямована на підтримку шкіл, щодо закупівлі інтерактивного обладнання INTBOARD™. Заповнивши поля форми, представники шкіл отримують спеціальні умови на придбання інтерактивних дошок, сенсорних панелей на 24% нижче від офіційної ціни на сайті intboard.ua*. Знижки абсолютно чесні. Рахуватись усе буде від офіційної ціни на сайті. Ніяких додаткових платежів і відсотків.

Наші партнери Corinth3d підтримали нашу ініціативу та долучилися до програми “Відновимо разом”. Всі учасники програми зможуть купити програмне забезпечення Corinth3d зі знижкою в 50%

Віримо в перемогу і сподіваємося, що жах 24 лютого переросте в безмежну радість 24 серпня в День Незалежності України. Поспішайте долучити до програми та отримати на 24% знижену ціну.

    Форма реєстраціі у проєкті "Відновимо разом"


    Наші партнери

    Corinth3d

    * Моделі інтерактивних дошок за програмою “Відновимо разом”: INTBOARD UT-TBI82X, INTBOARD UT-TBI82I, INTBOARD UT-TBI80I-ST, INTBOARD UT-TBI82X-TS, INTBOARD UT-TBI92Х.

    Моделі інтерактивних панелей за програмою “Відновимо разом”: серія GT та TE-TL діагоналлю від 43 до 86 дюймів та всі моделі інтерактивних дисплеїв без OPS-PC.