Перше знайомство з інтерактивною панеллю.

Ми так часто говоримо про нову реформу освіти, інтерактивне обладнання ті інші вже повсякденні речі, а про власних дітей забуваємо. Далеко не всі вони навчаються у класах з хорошим ремонтом і новітніми гаджетами. Проблеми фінансування шкіл знайомі мало чи не кожному співробітнику INTBOARD™.

Саме тому наші активні колеги запропонували провести для дітей співробітників компанії позашкільне заняття з інтерактивною панеллю. Керівництво охоче підтримало цю ініціативу, за що ми дуже вдячні і хочемо поділитися з вами маленьким фотозвітом.

Зараз ви всі скажете, що у нас же є можливість, а далеко не всі школи чи батьки її мають.

Я з вами повністю погоджуюсь – можливість така є. Але ж кожні нормальні батьки прогнуть дати своїй дитині все можливе. Ви думаєте, у працівників шоколадної фабрики вдома немає жодної цукерки – не вірю. І це абсолютно нормальне явище. Так, ми просто скористалися своїм становищем і отримали шалене задоволення від того, що познайомили своїх дітей з інтерактивною панеллю. Для батьків найцінніше – бачити свою дитину щасливою, як у неї світяться очі. Про враження дітей більше скажуть фото. Та й батьки отримали додаткову можливість поспілкуватися зі своєю малечею без відриву від трудового процесу.

У вас може скластися враження, що ця стаття-ода керівництву INTBOARD™, співробітникам компанії та їхнім дітям. Насправді, це не так.

Ми просто на власному прикладі хочемо показати наскільки цікавим є процес знайомства дітей з інтерактивним обладнанням. Їм же в найближчому майбутньому доведеться плідно співпрацювати з приладами подібного рівня.

Зрозуміло, що не у кожного є можливість привести дитину в офіс та дозволити користуватися інтерактивним обладнанням. Але такі люди є і з часом їх ставатиме все більше, ми це точно знаємо. Та головне, мати чітке уявлення, як це можна реалізувати і де шукати можливості.

Давайте далі поговоримо про школи. Хоч і не значними темпами, але інтерактивне обладнання входить в повсякденне життя школярів. Зрозуміло, що одна інтерактивна дошка на школу це дуже мало. Але ж погодьтесь, це краще ніж взагалі нічого.

Долучати до роботи з інтерактивною дошкою можна всіх учнів школи.  Можна проводити колективні заняття, залучати дітей старших класів до проведення уроку з молодшими учнями. Так вчитель зможе налагодити взаємодію між учнями, долучити майже всіх до роботи з інтерактивною дошкою і налагодити порозуміння між дітьми різного віку.

Що ж робити коли у вашій школі поки немає інтерактивної дошки?

Тут мені на думку приходить декілька варіантів. Давайте по черзі їх всі розглянемо.

1. У вашому місті є школа чи дитячий садок в якому вже встановлена інтерактивна дошка.  Тоді можна організувати, так звану, екскурсію і провести спільне заняття. Тут масса позитивних наслідків:

  • діти хоча б побачать процес проведення інтерактивного уроку;
  • можливість побачити іншу школу, може внести якісь доробки у власні класи;
  • нові знайомства. Діти дуже активні в плані комунікативних навичок, чому б не сприяти цьому.

2. Знову ж таки, звернутися до колег та попросити влаштувати он-лайн урок для об’єднаної аудиторії.

3. Знайти в інтернеті відео-запис проведеного уроку з використанням інтерактивної дошки.

4. Замовити професійний он-лайн майстер-клас з використання інтерактивної панелі. Такі знання будуть корисні не тільки вчителям, а й дітям, особливо старших класів. Вони зовсім скоро стануть студентами. Та й початок трудового досвіду не змусить себе чекати.

Як бачимо, варіанти можуть бути різні. Головною метою повинно стати знайомство дітей з інтерактивним обладнанням, яке стрімко входить в усі сфери життя. Всі ми повинні підготувати молоде покоління до подальшого життя і різних умов. Адже від цього залежить і наше з вами майбутнє.

Діліться в коментарях власним враженням від роботи з інтерактивним обладнанням та відгуками від ваших учнів.