INTBOARD™. Ми в 2019

В кінці 2018 року ми з нашими читачами поділилися своїми досягненнями за рік та пообіцяли невдовзі розповісти про майбутні плани. Так ось, настав цей час – команда INTBOARD™, спільними зусиллями всіх співробітників, виділили основні напрямки розвитку на 2019. І ми готові ними поділитися з своїми читачами.

В 2019 році ми плануємо збільшити кількість майстер-класів по навчанню роботи з інтерактивною дошкою. Відповідно, набагато більше вчителів зможуть повноцінно реалізувати свій творчий потенціал та швидко розробляти потрібні інтерактивні уроки. Тому, якщо ви плануєте купити інтерактивну дошку нашої компанії, то відразу ж подумайте про проведення майстер-класу на базі вашого навчального закладу.

Також ми маємо дуже корисну функцію для потенціальних покупців – онлайн презентація обладнання. Для тих хто зацікавився нашим інтерактивним обладнанням, але з якихось причин не може точно визначитися, ми готові показати наше обладнання онлайн. Кожен наш клієнт має можливість поглянути на обладнання, ще не купивши його. Ми не боїмося цього і не пропонуємо купувати кота в мішку.

Підписники нашої сторінки в Facebook знають про нововведення в послугах INTBOARD™проведення вебінарів. Зараз вебінари проводяться тільки по специфіці роботи з інтерактивним обладнанням та програмним забезпеченням від INTBOARD™. В 2019 тематика вебінарів значно розшириться. Щоб бути в курсі всіх новин, підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Там також проводяться розіграші для підписників, тому Ласкаво просимо!

Ще однією вагомою перевагою, за словами наших клієнтів, є наявність сервісного обслуговування. Нашим майстрам телефонують за найменших проблем з обладнанням чи програмним забезпеченням. І всі клієнти отримують кваліфіковану допомогу та вирішення проблем відбувається в найкоротші терміни. Всі ми розуміємо, що ідеальні вміння користуватися  обладнанням такого роду є далеко не у всіх. Спеціалісти INTBOARD™ завжди йдуть на зустріч та допомагають нашим клієнтам.

В 2019 ми плануємо розширити нашу дилерську мережу, тобто допомогти людям відкрити або розвинути власний бізнес. Якщо ви плануєте розвиватися в цьому напрямку, телефонуйте і INTBOARD™ запропонує вам унікальні умови для співпраці.

В кінці 2018 наше обладнання отримало гриф МОН та ми не зупиняємося на досягнутому і скоро поділимося з вами новиною про ще одне досягнення у визнанні якості інтерактивного обладнання INTBOARD™ .

Зовсім скоро ми плануємо розширити асортимент інтерактивного обладнання. В продажу з’явиться інтерактивні столи, поки тільки дитячі.

Слідкуйте за публікаціями в Facebook та на нашому сайті, скоро ми розкажемо про специфіку інтерактивного стола та його функціонал. А також про столи, які будуть в продажу INTBOARD™ .

А також було прийнято розширити благодійну діяльність компанії. Про, що ви знову ж таки дізнаєтеся з новин на сайті.

Тож можна зробити висновок, що в 2019 ми з вами будемо бачитися значно частіше.

Intboard 2019