Команда Intboard. Солодка подяка.

 

В роботі будь-якої компанії важливо отримувати зворотній зв’язок від клієнтів. Так ми розуміємо потреби людей, недоліки і переваги власної роботи. Це дозволяє будь-якій компанії зрозуміти напрямок подальшого руху і внести корективи в існуючі процеси.

Компанія Intboard займається продажом інтерактивного обладнання та проведення тендерів. Ми співпрацюємо з організаціями, що підпорядковані МОН. Ступень відповідальності дуже високий і вимоги постійно зростають. Intboard компанія, яка завжди в тренді, адже постійно слідкуємо за змінами в робочих процесах, новими тенденціями в розвитку техніки та освіти.

Нещодавно менеджер нашої компанії, Вікторія, отримала ось такий приємний подарунок від вдячного клієнта.

Приємно коли якість твоєї роботи відмічають клієнти. Особливо тішить така смачна подяка. Ласували львівський шоколад всім офісом.

Співпраця з цим клієнтом тривала доволі довго. Закупка обладнання проводилася через систему Прозорро. Intboard виграла цей тендер.

Було замовлено 14 комплектів інтерактивного обладнання для шкіл району.

В комплект обладнання входила інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI80. Хоч вона і є найбюджетнішим варіантом серед всього асортименту інтерактивного обладнання, це не означає, що поступається в якості більш дорогим аналогам.

Родзинкою цієї моделі є те, що кнопки швидкого доступу українською мовою, чим не можуть похвалитися більш дорогі моделі. Погодьтесь, мало яка компанія подбала про такий робочий нюанс.

Пріоритетом роботи кожного працівника нашої компанії — є створення максимально зручних та якісних умов для працівників освіти. І судячи з подарунку, нам це вдається. Для вчителя важливо бачити зацікавленість і вдячну посмішку учня, а для нас — хороші слова в бік роботи компанії.

Що ж, відправилися наші 14 комплектів у Львівську область. За умовами тендеру було замовлено ще й установку комплектів нашим майстром.

Окрема подяка від всього нашого інсталяційного відділу за хороше ставлення. Ми були приємно здивовані.

На обладнання було встановлено 4 комплекти фірмового програмного забезпечення “Розумники”. Це набір мультимедійних завдань в ігровій формі, призначених для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. Більш детальну інформацію стосовно цього програмного забезпечення ви можете знайти на сайті компанії в підрозділі “Програми”.

Як бачите, ми можемо запропонувати нашим клієнтам повний набір обладнання та послуг. Це є особливо цінним для користувача, адже коли виникає якесь питання чи проблема не потрібно телефонувати десяткам людей, залишати заявки на декількох сайтах та вести тривалі бесіди, пояснюючи свою проблему.

Наші клієнти в записнику мають тільки один номер для вирішення всіх проблем з придбаним обладнанням.

Нещодавно в наборі наших послуг з’явилася новинка — проведення майстер-класів з використання інтерактивного обладнання. ЇЇ замовив також і цей клієнт для шкіл району.

Що це таке і як воно проходить?

Для початку потрібно залишити заявку на проведення майстер класу. Це можна зробити за телефоном, на сайті компанії чи одразу при покупці обладнання. Менеджер обов’язково зафіксує дану інформацію і з вами зв’яжуться для уточнення деталей (планування дати та місця проведення майстер-класу). Далі фахівець в указану дату прибуває у ваш навчальний заклад та детально розповідає і показує, як повноцінно працювати з інтерактивним обладнанням. Кожен присутній має змогу самостійно випробувати весь функціональний набір, під пильним оком нашого спеціаліста. Мультимедійне обладнання — досить дорога річ, тому вчителі бояться експерементувати на власний розсуд, їм потрібна чітка інструкція і ясний приклад, що можна робити, а що ні.

Чесно кажучи, коли планували ввести таку послугу, сумнівалися чи буде вона доцільною. Зараз дуже багато семінарів, онлайн курсів з поясненням особливостей користування інтерактивним обладнанням.

Хоча, як показав графік наших спікерів, ця послуга дуже потрібна для освітян. Відверто скажу, в офісі ми їх не бачимо.

Ось з такої поїздки в Львівську область наш спікер і привіз солодкий жест вдячності.

Ви вдячні Intboard за якісне обслуговування, а ми, в свою чергу, дякуємо Вам за такий продуманий та системний підхід до новаторства в освіті.