Створюйте надзвичайні уроки з новим програмним забезпеченням від Intboard

Створення інтерактивного уроку починається з навичок роботи з інтерактивною дошкою. Та кожен вчитель скаже, що цього мало – потрібне гарне програмне забезпечення. Без нього ніяк. 

Постійні читачі нашої сторінки добре знають фірмове програмне забезпечення “Intboard Простір”. На яких умовах і кому воно надається. 

Якщо ви вперше чуєте про нього – розповімо. 

“Intboard Простір” – не можливо купити. Він надається тільки в комплекті з інтерактивною дошкою або мультимедійною панеллю. Тільки так. Більше інформації про фірмовий додаток читайте тут

А тепер найцікавіше – маємо нове програмне забезпечення для створення інтерактивних уроків – Corinth

Це програмне забезпечення розроблено європейською компанією, а ми INTBOARD являється офіційним представником. Єдиним на території України. Саме це програмне забезпечення пропонує навіть Microsoft. Інструмент, яким користуються європейські вчителі, тепер також доступний і в Україні.

Що собою являє Corinth

Це бібліотека із 1500 3d – моделей, які підходять для навчання в середніх та старших класах. Додаток охоплює 3d – моделі з таких дисциплін:

  • біологія;
  • хімія;
  • фізика;
  • математика;
  • астрономія;
  • культура.
Corinth

В чому особливість моделей Corinth

Окрім звичних тривимірних моделей в сервісі розміщені зображення 360, а також зображення з функцією масштабування. Це можливість збільшити зображення до нанометрових розмірів, тобто до мікроскопічного відтворення. Така деталізація зображень надасть вашим урокам біології надзвичайної інформативності. Про те, з яким захопленням діти будуть спостерігати за дійством на інтерактивній панелі, не варто й говорити. 

А ще, це суттєве заощадження коштів на матеріально-технічній базі для кабінету. Якщо листочків можна назбирати в місцевому парку або навіть під школою, то з будовою тканин, кісток – виникнуть складнощі.

Та й уявіть собі урок, коли зі школярами вивчаєте, наприклад, риб. З цим програмним забезпеченням можна пошарово, від луски до скелета, розглянути рибку. І так з багатьох тем. 

А головною перевагою Corinth є те, що він працює без підключення до інтернету.

Так, для встановлення та оновлення потрібна мережа, але щоб працювати інтернет не потрібен. Це найкращий варіант для шкіл без інтернету, коли він не стабільний або постійно перевантажений. 

Зображення з програмного забезпечення легко перенести в документ або презентацію Microsoft. Адже підтримується повна інтеграція. Зображення  можна зробити з будь-якого ракурсу. 

Передбачена також функція пошуку матеріалу. Щоб вам не доводилось витрачати час на перелистування всього списку моделей.  

Пояснювати складні речі з Corinth набагато зручніше. Наприклад, ви розглядаєте м’язи людського тіла. З додатком, можна зобразити окремий м’яз, а потім додати сусідні чи навпаки – вивчати, прибираючи їх один за одним.  Тут все залежить від фантазії вчителя.

Окрім навчання, сервіс також може допомогти з перевіркою знань. Все просто. Кожен елемент має підпис, але ці підписи можна приховати. І на вашій інтерактивній панелі буде відображено тільки жабка, для прикладу. А вже учень має самостійно вказати на її частину та озвучити назву. Достатньо просто натиснути на екран інтерактивної дошки та назва частини відобразиться. Тож, відразу зрозуміло чи відповідь вірна.

А ще крута функція цього програмного забезпечення – Доповнена реальність.

Замовляйте Corinth для своєї школи!

Ваші учні будуть в захваті, вчителі готуватимуть уроки за лічені хвилини, а матеріал буде зрозумілим і таким, який викликає бажання вчитися.

Щоб дізнатися більше про програмне забезпечення та ціни, тисніть на кнопку нижче.