Intboard & EdCamp

23 лютого у м. Конотоп, Сумської обл., відбувся магістральний міні-EdCamp на тему “Інтеграція змісту освіти в контексті гуманної педагогіки”. Звісно, що ми взяли участь у цій події.

Може хтось ще не знайомий з EdCamp, тому коротко розповімо про цей проект.

EdCamp Ukraine – унікальний освітній рух для професійного зростання вчительства України. Вона долучилася до розробки концепції Нової української школи та держстандарту середньої освіти, дебюрократизації
учительської та адміністративної роботи, антидискримінаційної експертизи програм і підручників. А ще два члени команди EdCamp  – Олександр Елькін і Олена Малахова – стали радниками міністра освіти і науки України. Більш детальну інформацію знайдете на сайті https://www.edcamp.org.ua/

Тепер кожен наш читач розуміє чому ми взяли участь у цьому заході. Компанія INTBOARD™ веде комплексний підхід до впровадження інноваційних технологій у навчання. Ми не тільки продаємо та встановлюємо інтерактивне обладнання у навчальних закладах. а ще й навчаємо користуватися цим обладнанням.

Кожен наш клієнт має додаткову перевагу – майстер-клас на базі свого навчального закладу.

Такі майстер-класи допомагають вчителям швидше “знайти спільну мову” з інтерактивним обладнанням.

Саме тому INTBOARD™ не мала права пропустити таку подію, та ще й у рідному місті.

Панель Intboard GT - 65.

В ході цього дійства наш спікер Анатолій, розповів про специфіку роботи з інтерактивною панеллю Intboard GT – 65. Продемонстрував деякі функціональні можливості та пояснив, чому інтерактивна панель ‒ найкращий варіант для будь-якої школи.

Ось такі щирі посмішки ми спостерігали під час роботи з панеллю Intboard GT – 65.