Кращі мають бути відзначені!

Як ви знаєте, обладнання INTBOARD™ наприкінці 2018 року отримало гриф МОН. У одній із статей ми обмовилися, що маємо намір продовжити підтвердження якості обладнання компанії.

І от ми готові поділитися ще одни здобутком.

За результатами незалежної комплексної програми ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ», яке працює під торгівельними марками INTBOARD та NEOR присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2018» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Ставши переможцем в національному рейтингу, компанія не тільки продемонструвала конкурентні переваги, а й заявила про себе як про надійного та перспективного партнера.

Чому саме цю нагороду ми дуже хотіли отримати?

Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємств.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактора в прийнятті рішення.

Співорганізаторами Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості» є Комітет Економічного Розвитку і Колегія з’їздів – це 2 всесвітньо відомі , незалежні бізнес-об’єднання і дослідницькі організації, які працюють в суспільних інтересах. Вони надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення найбільш актуальних на сьогодні питань.

Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об’єктивна, прозора, визначальна лідерів, які досягли переваги в бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності.

Звісно, що кожна людина хоче отримати якісний товар. Не важливо збираєтесь самі користуватися чи купували для когось. Особливо уважно потрібно ставитися до обладнання і товарів, яким користуються діти. Так як наша компанія працює саме з обладнанням, що встановлюється в школах, дитячих садках та інших закладах, ми ініціювали цю перевірку.

Що означає “Зірка якості”?

Для нас, це підтвердження того, що ми на правильному шляху і робимо все від нас залежне для забезпечення якості товарів і послуг, що пропонуємо. Та й навіщо кривити душею, це наша конкурентна перевага. Навіть у продуктових магазинах люди віддають перевагу тим товарам, чия якість підтверджена.

Для вас, це впевненість в тому, що у навчальному процесі ваших дітей задіяні лише якісні прилади. В разі виникнення форс-мажорних ситуацій ви завжди можете звернутися до спеціалістів за допомогою.

Доречі, цей аспект також був врахований при присвоєнні ногороди.

Найбільшим показником якості є відгуки клієнтів компанії. Вони також враховувалися при прийнятті рішення.

Не тільки ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ» отримала нагороду. Деякі працівники компанії отримали персональні відзнаки. Своєю сумлінною працею і позитивним настроем вони мотивують решту колег.  

Наш дружній колектив щиро вдячний усім партнерам і клієнтам за довіру та плідну співпрацю.

Бажаємо всім нам розвитку й натхнення в 2019 році!

CREO_ZIRKA_2018