Перетворіть будь-яке відео в урок

Знайдеться мало вчителів, які б не мріяли хоч одного разу провести урок так – увімкнули відео і учням відразу все зрозуміло. Мрія чи реальність? Як гадаєте?

Зрозуміло, що як би це була тільки мрія, ми б не питали. Що ж, нашу бібліотеку “Intboard Простір” доповнив ще один цікавий сервіс.

Нагадаємо, що “Intboard Простір” надається тільки у комплекті з інтерактивними дошками та інтерактивними панелями INTBOARD™. Купити його неможливо. Це 82 сервіс для повноцінної роботи вчителя із застосуванням мультимедійного обладнання

Переходимо безпосередньо до самого сервісу.

Сервіс Edpuzzle дозволяє створювати ролики з аудіо/текстовими коментарями та вбудованими запитаннями різного типу. За допомогою сервісу будь-який відеоролик із популярних хостингів (YouTube чи Vimeo) за лічені хвилини перетворюється на справжній відео-урок із вправами та додатковими запитаннями. Також можна самостійно озвучити відео, записавши пояснення чи переклад тексту.

Вже цікаво, як же він працює.

Та спочатку, про одну особливість цього сервісу – він має 3 версії користування. З комп’ютера, Android та IOS. Тобто, з ним ви можете розробити урок навіть в автобусі, по дорозі на роботу) І це не жарт.

І так, сервіс англомовний, нажаль. Радимо відразу відкривати його у браузері з вбудованим перекладачем.

Робота починається з процесу реєстрації. Якщо у вас є почта @gmail – це пришвидшить процедуру. Далі система запропонує ввести вам назву вашої школи. Не дивуйтесь, якщо вона вже є в сервісі. Отже, хтось із ваших колег уже використовує цей сервіс. Сміливо долучайтеся. Так у цьому додатку реалізована колективна робота. 

Після інформації про школу, потрібно вибрати вік ваших школярів та дисципліну, котру викладаєте. Все.

Буквально декілька секунд і на екрані з’являться усі доступні роботи, в тому числі й українською.

Зверніть увагу, що вгорі робочого поля є три варіанти пошуку відео: спільнота сервісу, відео школи (якщо ви додавалися до вже раніше створеної школи) ти Youtube. 

Сервісом надзвичайно просто користуватися, адже він має сортування за віком учня (класом), дисципліною та країнами. Вам потрібне україномовне відео, просто поставте позначку у відповідному чекбоксі.

В ході пошуку чи роботи, може статися ситуація, коли потрібне відео є але його допрацювання вам не підходить. Вихід з такої ситуації простий – копіюєте потрібне відео у власні роботи та починаєте змінювати його під власні потреби. 

Давайте тепер з’ясуємо, які ж дії ми можемо проводити над відео у цьому сервісі. 

Найлогічніше – це додавання приміток та коментарів або приміток. До того ж це може бути як текст, так і аудіо. Можна використовувати різні графічні позначення та символи.

Найцікавіша функція, на нашу думку, створення тестів безпосередньо у відео.

Виглядає це так.

Тести можна створювати декількох варіантів: з відкритою відповіддю, вибір однієї правильної відповіді та вибір декількох правильних відповідей.

Погодьтесь, це дуже добре, коли вчитель так легко може поєднувати матеріал уроку з перевіркою знань. 

Впевнені, що цей сервіс стане улюбленим серед багатьох вчителів і на це є декілька причин.

По-перше – Edpuzzle інтегрується з «Google Classroom». По-друге – він безкоштовний і не має обмежень.

Ось такий чудовий сервіс доповнив наш набір інструментів для продуктивної роботи з інтерактивною дошкою. 

Маєте бажання отримати усі 82 додатки, якісне обладнання та можливість безкоштовно пройти майстер-клас з навчання роботи на інтерактивній дошці? 

Тисніть на кнопку нижче і вам зателефонує менеджер. 

 І 82 інтерактивні сервіси – це не остаточна цифра, оскільки “Intboard Простір” постійно доповнюється без сторонньої участі.