Онлайн дошка для онлайн вчителів

Ще один чудовий сервіс тепер доступний в програмному забезпеченні “Intboard Простір”, яке йде в комплекті з нашими інтерактивними дошками та мультимедійними панелями INTBOARD

Whiteboard.fi — це можливість перевірити знання учнів без зошитів та списувань, легко передавати інформацію на дистанційному навчанні та миттєво отримувати реакцію на неї, а ще зрозуміти хто з учнів насправді не знає матеріалу, а хто — соромився відповідати.

Та про це поговоримо згодом. Спочатку реєстрація.

Створити новий клас дуже просто і легко. Для цього навіть не потрібно зареєстровуватись. Просто натискаємо на кнопку “+ новий клас”, вводимо своє ім’я та поштову адресу і все готово до роботи. 

Коли ви створили клас, Whiteboard.fi генерує вам короткий код. Учні можуть приєднатися, натиснувши відповідну кнопку і ввівши короткий код класу, або перейти за посиланням, яке ви можете надати їм.

Вмикаємо “МОЯ ДОШКА” і переходимо до основної роботи. Сервіс Whiteboard.fi — це цифрова біла дошка, яку вчитель може використовувати, як звичайну і при цьому бути дистанційно від учнів.

Особливість цієї дошки в тому, що її будуть бачити всі діти, яким ви дасте доступ і зможуть вносити зміни на ній. Кожен учень зможе бачити тільки дошку вчителя, а вчитель — всі дошки учнів в реальному часі та слідкувати за їх прогресом у вирішенні завдань.

Тепер учні зможуть відповідати одночасно, а ви — не перейматись за списування та перебивання.

Функції цифрової дошки.

Ми випробували основні функції за допомогою інтерактивної дошки INTBOARD. Ось що у нас вийшло.

На цифрову дошку легко можна:

  • Завантажити будь-яке зображення, 
  • малювати пером різного кольору та товщини, 
  • створювати фігури як самостійно, так і за шаблонами, 
  • вписувати в них текст,
  • переміщати фігури з текстом та зображення по дошці,
  • додавати емоджі.

Можна, наприклад, зробити головне запитання та фігури (місця) де учень повинен дати відповідь на запитання. Нагадую, учні не зможуть бачити цифрові дошки один одного, тож кожен буде відповідати самостійно. А більш замкнуті діти матимуть змогу проявити себе, не боячись прилюдності своєї відповіді. 

А головне, що це все відбувається в реальному часі без затримок. Як (звична нам) відповідь біля фізичної дошки, тільки не публічна. Це дуже зручна і корисна практика для вчителів і для учнів будь-якого віку. 

Оригінально те, що така дошка підійде навіть для вчителя музики. Серед інших функцій є і нотний зошит як полотно дошки.

На ньому легко буде намалювати ноти, або перевірити знання учнів у цьому. Більше не потрібно наводити камеру на нотний зошит (переживаючи чи учням добре видно написане) чи шукати в інтернеті потрібні вам записи. Все просто і легко. 

Справжньою знахідкою для математиків буде набір математичних інструментів.

Усе необхідне, без зайвих зусиль. Ми випробували декілька інструментів, щоб навести вам приклади легкого використання. Наприклад вісь координат.

Чи легкі задачі, з використанням математичних інструментів.

Усе необхідне, без зайвих зусиль. Ми випробували декілька інструментів, щоб навести вам приклади легкого використання. Наприклад вісь координат.

Ви можете створювати дошки із задачами, зберігати їх та використовувати декілька раз. Наприклад, показавши підготовлену задачу учням на уроці, за допомогою інтерактивної дошки чи мультимедійної панелі, а потім, так само показавши кращі відповіді учнів і таким чином похваливши їх за працю. Так само легко аналізувати й помилки учнів.

Завдяки унікальним можливостям інтерактивних технологій (сенсорно впливати на інформацію, що зображається на дошці та змінювати її), цифрова дошка в одну мить перетвориться у фізичну і навпаки, знову в онлайн режимі.

Ще одною перевагою сервісу Whiteboard.fi є можливість складання декількох сторінок і надання доступу тільки до однієї з них, або по черзі до кожної.

Це зручно буде, якщо ви, наприклад, зробите на одній сторінці умови завдань, а на іншій — їх розв’язок. Або вікторину де будуть кількарівневі завдання з доступом на наступні рівні, якщо правильно виконаний попередній. І так кілька етапів до найскладнішого рівня задач “з зірочкою”. Чудова ідея для розігріву класу. Переможців можна нагородити доброю оцінкою. 

Отже, короткий підсумок.

Сервіс Whiteboard.fi — це цифрова онлайн дошка для вчителя з цікавими можливостями проведення уроків дистанційно, а також з можливістю проявитися учням тут і зараз коли ви знаходитесь в одному класі, без перебивань та списувань.

Цей сервіс тепер доступний в програмному забезпеченні Intboard Простір, який йде в комплекті разом з інтерактивними дошками та мультимедійними панелями INTBOARD.

Обирайте інтерактивне обладнання, яке підійде саме для вашого класу і насолоджуйтесь його програмним забезпеченням, яке ми постійно і безплатно оновлюємо.