Інтерактивна парта – ідеальне обладнання для інклюзії

Навчати дітей – складно. Навчати сучасних дітей у світі, який кожної миті оновлюється і рухається вперед великими кроками – у двічі складніше. А дітей з особливими освітніми потребами в такому світі – це титанічна праця.

Діти з особливими освітніми потребами – це не тільки ті, які мають діагноз захворювання або інвалідність, це усі кому тимчасово чи постійно потрібна особлива підтримка та увага. Ними також вважаються діти-біженці, ті, що суттєво швидше засвоюють освітній матеріал або навпаки – повільніше, учні, які здобувають освіту іншою мовою і тд.

Кожна школа за своєю філософією повинна бути інклюзивною. Тобто готовою в будь-який момент прийняти кожну дитину і прагнути створити для неї максимально сприятливе середовище для розвитку.

Зрозуміло, що діти не зможуть все робити на рівні, тож завдання вчителя полягає в тому, щоб організувати роботу, яка буде комфортна для всіх. Щоб діти з особливими потребами брали максимальну участь в житті класу. Погодьтеся, це дуже складне завдання для вчителя. На щастя, новітні технології спрямовані на розв’язання цього питання. Одною з таких новинок на українському ринку є інтерактивна парта INTBOARD. Це сучасне мультимедійне обладнання з вбудованим сенсорним дисплеєм і унікальним програмним забезпеченням. 

Поговоримо детальніше.

Чим вона особлива?

 1. Регулюється висота інтерактивної парти та нахил стільниці до 70 градусів.

Висоту парти можна підлаштувати під кожну дитину, широка ніша дозволяє комфортно почуватися навіть діткам на інвалідних колясках, а кут нахилу стільниці взагалі регулюється електронно, за допомогою кнопок. Це зможе зробити навіть ваша дитина самостійно.

Наприклад, для перегляду навчального відео найкраще підійде найбільш вертикальне положення стільниці й відповідно екрану, а для написання в зошиті чи в електронному блокноті – зазвичай підходить менший кут нахилу. Якщо ж вам потрібно використати інтерактивну парту як стіл, це теж можливо. Варто просто опустити стільницю. 

 1. Технологія мультитач. Дисплей підтримує до 10 дотиків одночасно.

Важливою перевагою інтерактивних парт над звичайними комп’ютерами є можливість працювати командою. Дисплей підтримує до 10 дотиків одночасно. Це означає, що педагог чи батьки зможуть разом з дитиною виконувати завдання і направляти, не керуючи її рукою напряму.

Більше простору для самостійності водночас з незмінною підтримкою.

Також є можливість проводити групові заняття. Вони допоможуть дітям швидше адаптуватись до навколишніх людей. А це одне з найважливіших завдань в інклюзії. Соціалізувати й дати можливість відчувати себе комфортно. 

інтерактивна парта INTBOARD
 1. Антивандальне покриття.

Дисплей інтерактивної парти захищений загартованим склом. Стільниця вкрита якісним пластиком, а ніжки – металеві. Як інтерактивні столи, так і парта “не боїться” розлитого напою. Тож ви можете бути впевнені в довгому служінню цього мультимедійного обладнання.

 1. Операційна система на вибір.

В залежності від потреб програмне забезпечення може бути Windows або Android.

Наприклад, для дошкільних закладів краще підійде Android, адже з ним дітки вже, напевне, знайомі через смартфони чи планшети, які є майже в кожній родині. Android інтуїтивно зрозумілий дитині та простий у використанню. В комплекті йде безкоштовне програмне забезпечення на вибір: “ігри та розваги”, “освіта та розвиток”, “інклюзія”, яке ви згодом зможете доповнити своїми улюбленими додатками.

Windows краще підійде для школярів. Він підтримає усі навчальні матеріали, які ми зможете додати на головний екран. Книжки, відеоуроки, онлайн тести на інше. А ще ви зможете використовувати унікальне програмне забезпечення “Intboard Простір” для створення інтерактивних уроків, яке постійно оновлюється без сторонньої допомоги.

 1. Навчання вдома

Прекрасно, якщо у вас є можливість придбати цей товар для домашнього використання. Напевно, немає нічого кращого, ніж проведення часу дітей в кругу сім’ї за цікавими та веселими завданнями. Інтерактивна парта допоможе вашій дитині відчувати свій повноцінний вклад в розваги, бо завдання будуть відповідати її можливостям. А якщо ваша дитина на домашньому навчанні, інтерактивна парта зможе зберігати інформацію про різні предмети, електронні книги чи цікаві тематичні завдання. Не потрібно буде змінювати книги та зошити, що деколи для дітей з обмеженою рухливістю важче виконати ніж саме завдання. Усе необхідне ви зможете завантажити прямо в інтерактивну парту.

 1. Надихає дітей навчатись.

Гаджети вже давно стали буденністю дітей і те що нас, дорослих, ще може дивувати, для них є нормою з якою вони народились. Через неправильне використання смартфонів та планшетів, у багатьох склалося враження, ніби технології тільки шкодять дитині. Та це не так. Ми пропонуємо навчати та розвивати за допомогою інтерактивної парти. Це поєднує в собі і бажання дітей погратися гаджетом, і бажання дорослих навчити дитину необхідних речей. Вчителю легше працювати з дітками, які зацікавлені роботою. Вони активні та уважні. Відкриті для нового. 

Де можна застосовувати інтерактивну парту?

 • У звичайних класах,
 • У приватних дитячих садках, 
 • У домашніх умовах, 
 • У спеціалізованих центрах інклюзії, 
 • У центрах раннього розвитку дитини.

Щоб оформити замовлення зателефонуйте нам за номером (067) 543-38-25, або напишіть на електронну адресу info@intboard.ua