Які види мультимедійного обладнання доступні зараз? Що краще обрати

Щоб обладнати клас сучасним обладнанням, існує декілька варіантів вибору – кожен із різними перевагами та недоліками. Ось перелік деяких із найпопулярніших варіантів. 

Телевізори

Більшість з нас добре знайомі з цим інструментом – у вас, ймовірно, є такий у квартирі. Насправді, світлодіодний телевізор – один із найпопулярніших та найдоступніших варіантів додавання технологій у ваш клас. 

Плюси телевізора

Світлодіодний телевізор досить простий – ви підключаєте його та вмикаєте. Завдяки різноманітним розмірам сучасні моделі телевізорів також включають базовий рівень підключення, що дозволяє відтворювати відео або показувати презентацію з сусіднього ноутбука або планшета. 

Мінуси телевізора

Хоча телевізор – це чудовий спосіб впровадити сучасні технології у вашому класі, якщо ви шукаєте справжню інтерактивність, вам, ймовірно, доведеться подивитися на інші варіанти. Він ідеально підходить для відтворення відео або фільмів на YouTube або навіть для пошуку (у деяких випадках) веб-сайту, але це все, що ви зможете зробити з цим приладом.  

Інтерактивні панелі чи дисплеї

Інтерактивна панель TE-TL

Інтерактивний дисплей нагадує телевізор з великим екраном високої чіткості, але забезпечує додаткову інтерактивність сенсорних екранів, створюючи справді практичний досвід взаємодії з контентом. 

Плюси інтерактивної панелі 

Через те, як працює інтерактивна панель, її легко розмістити в аудиторіях, оскільки її можна встановити на стіну або поставити на рухому підставку. Ще одним видом розміщення панелі є встановлення її на моторизовану стійку. Вона здатна змінювати кут нахилу панелі, і практично дає можливість перетворити інтерактивну панель в інтерактивний стіл. Інтерактивні панелі можна розміщувати у кімнатах з високою яскравістю світла і на поверхні екрану не буде відблисків. Загалом, обслуговування та налаштування цих пристроїв є відносно економічно вигідними. Власне кажучи, й навчання вчителів відбувається досить швидко та легко, оскільки принцип роботи інтерактивної панелі, такий же як і у звичайного планшета. 

Багато брендів пропонують інтегровані пакети програмного забезпечення або можливість підключення власного програмного забезпечення. 

Під час пошуку інтерактивних панелей, шукайте бренди, які об’єднують у собі кілька функцій. Надають програмне забезпечення, навчають користуватися обладнанням та надають гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Усе це входить до послуг INTBOARD.

Мінуси інтерактивного дисплея

Деякі бренди пропонують лише фірмове програмне забезпечення або обмежене підключення програмного забезпечення, що збільшує вартість. Це може створити уявлення про те, що інтерактивна панель “занадто дорога” або надто складна у використанні. 

Деякі фірми пропонують тільки спеціальні системи для підключення до інших платформ або екранів, обмежуючи вашу можливість під’єднання до класу або збільшуючи витрати на забезпечення зв’язку для всіх учнів. 

Інтерактивні дошки

Інтерактивна дошка – в назві вкладена уся суть роботи цього приладу.  Дошка, побудована з певною кількістю датчиків руху, що робить її інтерактивною. Саме зображення зазвичай створюється комп’ютером, підключеним до проєктора, а датчики розташування та руху дозволяють відображати будь-яку взаємодію перед ним на проєктованому екрані.

Плюси інтерактивної дошки

Позитивною стороною є те, що інтерактивна дошка зазвичай має великі габаритні розміри, від 77”, тож навіть на останніх партах добре видно зображення. Варто також зазначити, що за останні кілька років використання інтерактивних дошок набуло значної популярності серед закладів освіти.

Мінуси інтерактивної дошки

Використання інтерактивних дошок може призвести до значних витрат на технічне обслуговування, включаючи регулярне калібрування та заміну ламп проєкторів. Більш того, класи з природним або яскравим освітленням, можливо, доведеться “затемнити”, щоб усі мали можливість побачити зображення на дошці. А інколи, доводиться купувати додаткову аудіосистему, якщо звуку від проєктора чи ноутбуку не достатньо. 

Що далі? 

Прочитавши це все, приділіть трохи часу, щоб переглянути всі варіанти. Майте на увазі, що при регулярному обслуговуванні кожен з цих пристроїв прослужать роками, тому це не те рішення, яке потрібно приймати поспіхом.

За додатковою консультацією або щоб замовити товар, телефонуйте за номерами на сайті.