Стенд Intboard. Виставка  «Інноватика в сучасній освіті»

Нещодавно в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася виставка  «Інноватика в сучасній освіті». Звісно, що компанія Intboard приймала в ній участь, адже ми ведемо активну роботу з впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес.

Мабуть, потрібно наголосити, що наша компанія має найширший асортимент інтерактивного обладнання в Україні — це 5 дошок та 4 панелі. І ми постійно працюємо над розширенням актуального асортименту. Це стосується не тільки обладнання, а ще й програмного забезпечення.

При купівлі інтерактивної дошки чи панелі компанії Intboard ви отримуєте комплект програмного забезпечення “Intboard Простір”. Наші фахівці невпинно працюють над розробкою інтерактивних уроків, знайомлять свою аудиторію з новими сервісами для створення власних презентацій.

Кожен новий сервіс, про який розповіла наша команда, додається до комплекту “Intboard Простір”. Вчитель, за допомогою порад наших спеціалістів, самостійно може розробляти цікавий урок чи захоплюючу презентацію.

 

Якщо ви на зображені сервісу побачили емблему сміливо можете заходити на наш сайт в розділ Блог. Там ви знайдете інструкцію з користування та опис програми, що вас зацікавила.

 

Як показав результат виставки, питання впровадження інтерактиного методу навчання цікавить також і вищі навчальні заклади. Уявіть собі, наскільки цікаво вивчати складні профільні дисципліни на інтерактивних лекціях. Анатомія, геодезія, квантова механіка та ще безліч дисциплін набувають яскравих барв та більшої наочності.

Якщо вже було вирішено модернізувати навчальний процес, то про студентів також потрібно не забувати. Вони найближчім часом стануть дипломованими спеціалістами, влаштуються на роботу та стануть застосовувати здобуті знання на практиці. Тож ці знання повинні бути актуальними. 

Щоб працедавцям не потрібно було говорити «Забудьте, все чому вас вчили в університеті». А кожен молодий спеціаліст міг би застосовувати свої знання на практиці.

Підкреслимо, що все інтерактивне обладнання компанії Intboard має сертефікат МОН. Та ми не зупиняємось на досягнутому активно співпрацюємо з такими ж новаторами як і самі. Зараз ведеться робота з інститутом Можернізації стосовно того, щоб на сертефікатах, які видає компанія Intboard була печатка МОН.

Користуючись нагодою, запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш стенд наступного року. Будемо раді  бачити однодумців!