Intboard. Щоденник класного керівника

Чи любите ви подарунки?

Звичайно, що — так. Ще з дитинства ми чекаємо на власний день народження, Новий рік чи якесь інше свято щоб отримати їх – подарунки. Зараз ми вже виросли і подарунки скоріше даруємо самі.

Освітянам пощастило більше, адже їх в свята вітає юрба учнів.

Компанія Intboard вирішила також внести свій маленький внесок. Дехто з вас уже знайомі з нашими співрбітниками і їх підходом до роботи, інші тільки приймають рішення, зважують всі за і проти. Про особливості інтерактивного  обладнання компанії Intboard ми поговоримо пізніше, а от про приємний сюрприз розповімо охоче.

Нашими спеціалістами був розроблений унікальний ЩОДЕННИК КЛАСНОГО КЕРІВНИКА.

Ви запитаєте чим же він унікальний? Відповідь очевидна — Такого ви не знайдете в жодному магазині. Наша команда розробила надзвичайний дизайн, багатофункціональний та інформативний зміст.

Космос від Intboard захоплює з першого погляду, відкриває нові горизонти, інше бачення. З першої сторінки вчитель потрапляє в доволі знайомі робочі моменти, але з нової точки зору. Зауважимо, що класні керівники — це завжди дуже зайняті люди. В полі їх бачення знаходяться учні, батьки цих учнів, керівники гуртків та ще багато людей. Всі ми бачили вчителів з товстелезними записниками і величезною кількістю поміток, записок та аркушів паперу. Можна тільки уявити, скільки часу займає пошук потрібної інформації, а якщо інформацію потрібно знайти швидко — це взагалі неймовірно.

Ось цю проблему вирішує журнал Класного Керівника від Intboard. Нагадуємо, що отримати його можна прибдавши інтерактивну дошку в школу та замовити монтаж від спеціалістів Intboard .

Зараз більш детально розглянемо особливості щоденника. Він поєднує в собі велику кількість організаційних питань. Починати заповнювати його потрібно з ключових моментів — режим роботи школи та розклад дзвінків, зрозуміло, що для вчителя зі стажем ці дані вже давно завчені і необхідності тримати таку інформацію завжди під рукою — немає. Але ж бувають різні ситуації: допомогти колезі з меншим досвідом, продиктувати учням чи батькам, швидко запланувати якесь дійство.

Далі йде дуже важливий блок — Відомості про учнів та їх батьків. Він досить обширний та інформативний, граф достатньо навіть для великої кількості учнів. Спеціалісти Intboard, при розробці, передбачили цей фактор.

Що ж, продовжуємо знайомство. Наступним блоком йде інформація, що стосується позаурочної роботи (склад батьківського комітету, список керівників груп та багато іншого). В нашому журналі також передбачений соціальний паспорт класу. Вчитель завжди під рукою має необхідну інформацію для роботи не тільки з шкільною спільнотою, а ще й з відповідними державними органами.

Цікавинкою журналу є Карта здоров’я учнів класу. Як на мене, це надзвичайно зручно слідкувати наскільки часто хворіють учні класу, як на звичайну простуду так і більш серйозними захворюваннями. Звісно, що нехай всі діти будуть здорові, але “тримати руку на пульсі” потрібно. З щоденником від Intboard це завдання для вчителя значно спрощується.

Окремою темою наші розробники виділили батьківські збори. Надзвичайно важлива частина навчального процесу. З батьками обговорюється всі ключові питання. В журналі міститься шаблон для розробки тематики батьківських зборів та для фіксації результатів. Ви можете з легкість відкрити будь-який протокол та зрозуміти, які з питань потрібно розглянути чи повторно обговорити.

Фахівці компанії, хоч і не є викладачами, та все ж максимально відповідально підійшли до питання та продумали наповнення щоденника до дрібниць. Доповнили його необхідним матеріалом. Думаю, кожен вчитель стикався з написанням характеристики учня, одним дається це легко, інші йдуть за допомогою до колеги чи шукають підсказку в інтернеті. З щоденником від Intboard кожен вчитель зможе без проблем написати характеристику, адже наші фахівці додали в кінці шаблон даного документу.

Внизу кожної сторінки журналу є маленька приємна дрібничка від наших розробників – це мудрі цитати визначних діячів. Комусь вони піднімуть настрій, когось змусять замислитися. Та одне знаєм напевно, вони нікого не залишать байдужим.

Сподіваюсь, мені вдалося зацікавити вас. Нагадую, що для того, щоб отримати такий диво-щоденнк потрібно придбати інтерактивне обладнання компанії Intboard з монтажем нашими спеціалістами. І майстер приїде у вашу школу з подарунком.