Пушкарьова Тамара Олексіївна та Воронцова Емілія Валеріївна про Intboard JOY “Інклюзія”

Сьогодні про наболіле.

Ми компанія, яка не один рік займається продажем інтерактивних дошок, мультимедійних панелей та дитячих інтерактивних столів. І от, що нас страшенно засмучує – розвиток інклюзивної освіти в країні, Точніше, його відсутність. Як би сумно це не звучало, але освітня програма навіть не намагається адаптувати діток з особливими потребами до сучасного світу. І розуміння цього змусило нас почати пошук приладу, який здатен задовольнити освітні потреби і був сучасним. Адже відомі випадки, коли при належному догляді та увазі такі діти ставали відмінниками навчання, авторами винаходів та ідей, які потім втілювали в реальність. 

Не зрозуміло, чому ми використовуємо палички, коли вже є купа технічних засобів для нормального навчання та соціалізації особливих дітей.

Як тільки у нас з’явилася ідея створити сенсорний дитячий стіл, відразу стало зрозуміло, що це ідеальний пристрій для ІРЦ. Коли обирали додатки до програмного забезпечення, теж більше уваги звертали саме на спеціалізовані. І от, коли вже все готово та маємо деякі відгуки від клієнтів, ми вирішили продемонструвати свою роботу (інтерактивний стіл з програмним набором Intboard JOY “Інклюзія”) професіоналам. 

Для нас створення програмного забезпечення для інклюзивної освіти стало рухом по довгому темному коридору без ліхтарика. Порівняти цей процес з чимось іншим, складно. Адже дуже мало додатків з помітками “Для інклюзивної освіти”, а нам вдалося зібрати понад 60 додатків. Кожен додаток перевіряли ми особисто та й додатково консультувалися зі спеціалістами з фонду “Серця любові”. Коли список додатків був уже готовий почали розподіляти їх за категоріями: мислення, сенсорика, математика, творчість, оточуючий світ, мовлення. Цей процес зайняв не один місяць роботи. Пошук, перевірка, консультація – і нарешті готовий продукт – набір “Інклюзія”. 

Щоб точно переконатися в тому, що наша робота була націлена саме в потрібний напрямок, скажемо так, побачити світло в кінці тунелю, ми звернулися за допомогою до Воронцової Емілії Валеріївни, наукового співробітника ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, практичного психолога, спеціаліста вищої категорії.

Заключна фраза її рецензії звучить так:

“Але, беручи до уваги, високу актуальність, технологічність, гігієнічність та різноманітність вправ для розвитку дітей, вважаю, що це програмне забезпечення може широко використовуватися в дитячих закладах та інклюзивно-ресурсних центрах за умови дотримання державних санітарних умов щодо використання ІКТ в освітньому процесі.” 

Рецензія Воронцової Е.В Intboard JOY Інклюзія

Ще одним рецензентом нашого програмного забезпечення стала Пушкарьова Тамара Олексіївна, начальник відділу проєктної діяльності ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, директор пед. наук, професор, член-кореспондент НАПН України. 

Ось, що вона написала в своїй рецензії:

“Важливо відзначити, що під час використання такого програмного забезпечення, покращується процес соціальної взаємодії між дитиною та оточенням. Через взаємодію з сенсорним екраном, на практиці моторика дитини стає активнішою. Зазнає позитивних змін мовленнєвий апарат, розвивається словниковий запас та з’являється розуміння слів та процесів.” 

Рецензія Пушкарьової Т.С Intboard JOY Інклюзія

Саме такі слова ми й очікували побачити. І надзвичайно горді результатом власної роботи. 

Отримати повну консультацію по характеристиках та умовам придбання можна за телефонами на сайті або залишайте Ваші контакти і менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами. 

Працювати з нами зручно, адже ми беремо участь в тендерах, можемо оформити пряму закупівлю або навіть розстрочку. Дотримуємось принципу “клієнт не має турбуватися ні про що” – доставимо в заклад, встановимо та налаштуємо. Надаємо 100% гарантійне та післягарантійне обслуговування.