Курси підвищення кваліфікації тепер і у нас

Почнемо з головного. Віднедавна ми не тільки виробники та продавці інтерактивного обладнання, а ще й платформа для підвищення кваліфікації вчителів. Саме так, ми маємо право і вже почали навчати вчителів та видавати по завершенню навчання сертифікати про підвищення кваліфікації.

Ось такий вигляд він має. 

Зразок сертифікату

Звісно, похвалитися такою кількістю курсів, як “Всеосвіта” ми не можемо, бо тільки починаємо. 

Доречі, один з наших курсів, розміщений на їхньому порталі. Ще не пройшли його? 

Ось посилання  – Курс «Інтерактивна дошка — інструмент сучасного вчителя»

І посилання на сторінку реєстрації на новенький курс підвищення кваліфікації: “Інтерактивна панель – інструмент сучасного вчителя”

Як бачите, навіть у навчанні ми дотримуємось концепції “За інтерактивними технологіями майбутнє”. Та й навіть, якщо проаналізувати усі курси підвищення кваліфікації для вчителя (платні та безкоштовні), дуже мало практичних уроків, які б вчили створювати уроки саме з використанням інтерактивної дошки та сенсорної панелі. А саме навички роботи з мультимедійним обладнанням зараз так важливі вчителям. Майже у кожній школі уже є інтерактивна дошка з проєктором чи сенсорна панель. А от знань, як працювати з подібним обладнанням – не вистачає. Це ми точно знаємо. Адже, попит на майстер-класи по роботі з інтерактивним обладнанням не вщухає. Надаємо ми цю послугу уже понад 3 роки кожному клієнту безкоштовно, протягом перших 3 місяців користування інтерактивним обладнанням INTBOARD. 

Отже, давайте підіб’ємо підсумок, які освітні послуги можна отримати від нашої компанії:

  1. Безкоштовний майстер-клас по роботі з інтерактивним обладнанням. Можуть отримати тільки клієнти, які купили інтерактивну дошку чи інтерактивну панель ТМ INTBOARD. По завершенню майстер-класу, кожен учасник може отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. 
  2. Майстер-клас підвищеного практичного рівня. Ця послуга платна. Цікава буде користувачам, які мають базові навички роботи з інтерактивним обладнанням, хочуть їх поглибити та розширити. Цей майстер-клас повністю практичний. В ході лекції, спікер покаже та навчить, як створювати різноманітні інтерактивні завдання, від уроку до тестування, використовуючи спеціалізовані додатки. Більшість з яких, безкоштовна. Майстер-клас адаптований до загальних шкільних дисциплін та потреб. Тобто, всі учителі школи можуть бути присутні і всі без винятку вийдуть з нього з практичним досвідом, який можна застосовувати у роботі.
  3. Онлайн курси підвищення кваліфікації. Вони розділені на 3 модулі, та розраховані для поступового ознайомлення глядачів з такою технікою, як інтерактивне обладнання. У результаті проходження курсів у слухачів будуть сформовані такі компетентності: 

– Набуття навичок практичного володіння інтерактивними сервісами та інструментами для створення інтерактивних завдань;

– Навички використання інформаційних та комунікаційних технологій;

– Здатність створювати та організовувати ефективні комунікації в навчальному процесі.

Мета цього курсу – сформувати знання про інтерактивну панель та програмні забезпечення, які йдуть в комплекті. Практичне створення фрагменту інтерактивного уроку.

Нагадуємо, що після курсу учасники отримують сертифікат підвищення кваліфікації 3 год, 0,1 кредит ЄКТС та запис курсу. 

Вартість курсу – 400 грн.

Отримати детальну інформацію стосовно навчальних продуктів можна за телефонами (098) 203-74-09, (096) 285-54-94

Користуючись нагодою, хочемо зробити анонс нашого нового курсу, який буде стосуватися інклюзивного навчання та дитячого інтерактивного столу

Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці у facebook