Як виглядає дитяча ігрова зона на 1м²

Стильний дизайн приміщення, зручне розташування зон для відвідувачів, меню, персонал. Такі моменти завжди враховуються у всіх закладах.

Але, сьогодні не про це 🙂

У Вінниці розташований класний ресторан, стейк-хаус американської кухні Gagarin burgers & meat У цьому закладі все прекрасно, а головне є стильна дитяча кімната, що ширяє над основним залом. (“Gagarin burgers & meat” фото №1. Джерело: fb.com/gagarin.vn.ua)

Відмінний приклад турботи про відвідувачів, великих і маленьких. Поки батьки відпочивають і насолоджуються смаком страв, дітлахи зайняті розвагами і не відволікають від безсумнівно “важливих”, “дорослих” справ.

І, як завжди у великій бочці меду, знайшлися нюанси. Розмальовки, фломастери і олівці постійно розкидані по залу. Окремі фрагменти іграшок можна знайти в найнесподіваніших місцях.

Погодьтеся, постійно оновлювати склад ігрового реквізиту, ремонтуючи та замінюючи які не пройшли перевірку на витривалість і міцність екземпляри – не те, про що повинна боліти голова у керуючого.

Наймати аніматора для розваги непосид не особливо вигідно і перспективно, з огляду на розміри ігрового залу і спрямованість ресторану, все таки це не кафе-морозиво. Є проблема, яку необхідно перетворити в задачу.

Отже, необхідно:

  • створити умови для повноцінного відпочинку батьків;
  • зайняти, розважити дітей не привертаючи персонал або аніматора;
  • рішення повинно бути простим, довгостроковим і безпечним;
  • відповідним для різних вікових груп;
  • використовувати для цього не більше 1 квадратного метра площі.

Непросто, навіть неясно з чого почати. Команда приступила до мозкового штурму і пошуку найкращих ідей.

І, все таки зірки зійшлися, в четвер пройшов дощ, а керуючий Gagarin burgers & meat побачила в мережі інтерактивний стіл INTBOARD Style. Схоже, це було правильне рішення з першого погляду. ( “Інтерактивний стіл INTBOARD Style” фото №2. Джерело: fb.com/gagarin.vn.ua)

Після консультації з менеджером, абсолютно всі побоювання (та-да!) – не виправдалися! Це дійсно варіант, який відповідає всім умовам завдання.

Справжній мультимедійний центр для розваги!

Великий сенсорний екран захищений протиударним склом. Підтримка 10 одночасних дотиків, для можливості грати відразу вчотирьох. Фірмове програмне забезпечення “INTBOARD JOY”, в якому зібрано понад 60 захоплюючих додатків. Стильний металевий корпус, який навряд чи вийде пошкодити. Вбудована аудіосистема, підтримка wi-fi.

І все це технологічне пишність займає не більше квадратного метра площі.

Ми дуже раді, що наша продукція допомогла вирішити задачу для ресторану Gagarin burgers & meat з Вінниці.

Повірте, інтерактивний стіл – це просте і швидке рішення для облаштування дитячої кімнати або куточка для розваг у вашому закладі. І воно працює скрізь: від бутиків, ТРЦ, перукарень, стомат. поліклінік, до заправних станцій і взагалі будь-яких закладів в яких є зона очікування.

Ознайомтеся з моделями інтерактивних столів INTBOARD на нашому сайті

Доступно брендування, індивідуальне забарвлення і програмне наповнення. Залиште заявку, щоб наш консультант розповів усі подробиці і відповів на питання, що цікавлять.