Математичні додатки. Просто, цікаво, безкоштовно

Зараз звертаємось до математиків та й людей, яким доводиться багато обчислювати. Хочемо вам розповісти про інтерактивний онлайн сервіс з безліччю різноманітних калькуляторів. Від звичайного математичного до фінансового та планувального. Хто знає, як важко керувати проєктами, оцінить цей сервіс. 

Тож, він не тільки для представників освіти, а й для бізнесменів та фінансистів. 

В одному сервісі ви отримаєте аж 130 калькуляторів. Звісно, описувати роботу та призначення всіх ми не будемо, а от про найцікавіші, точно, поговоримо. 

Сервіс англомовний, тому радимо використати функцію автоматичного перекладу тексту.

Основні розділи MathCracker    

• Математика “Підручники і уроки” (обчислення, алгебра, статистика і т.д.);

• Інтернет мат. інструментарій і графічні інструменти;

• Метричні перетворення (фути в метри і т.д.);

• Розв’язання задач з математики;

• Статті про математику і освіту;

• Інтеграли;

• Калькулятор.

В сервісі також присутня інструкція для початківців. Радимо переглянути перш ніж братися до роботи. 

На скріншоті показані приклади калькуляторів з розділу “Алгебра”. Знаєте, що найбільше нам сподобалося в усіх цих інтерактивних додатків (калькуляторів) ? У кожному з них описується процес виконання завдання. Тобто, які числа беруться, які дії виконує калькулятор, перш ніж показати вам відповідь. І це круто. Тобто, людина не тільки бездумно введе потрібні дані у відповідні колонки, а ще й може зрозуміти логіку процесу. Це дає можливість наступного разу прорахувати потрібну інформацію самостійно. 

Навіть на головній сторінці сервісу написано “ми допомагаємо вивчити математику, надаючи доступ до інструментів навчання”. 

Давайте уявимо, які можливості з’являються у вчителя з цим сервісом, особливо якщо є інтерактивна дошка

Перевірка домашньої роботи. Якщо учню потрібно було побудувати графік на основі функції. За лічені секунди підставляєте потрібні значення і графік уже відтворено у вас на смарт-дошці

Для дисципліни “Теорія ймовірностей” цей сервіс просто необхідний. Ті хто стикався з цим предметом у виші добре знають яких об’ємів там можуть досягати обчислення і наскільки складно перевірити достовірність відповіді. Так от, з цим сервісом перевірка обчислень займе пару секунд. 

Погодьтесь, дуже зручно.

Окрім калькуляторів та графічних інструментів на сайті є безліч статей з теоретичним матеріалом.

Це підтверджує лозунг сервісу “ми допомагаємо вивчити математику…”. Ось так виглядає стаття на сервісі – https://mathcracker.com/how-to-factor

Погодьтесь, дуже зручно, коли вчителю не потрібно комбінувати інформацію з різних джерел. Відкрили сервіс на інтерактивній дошці і відразу маєте теоретичний матеріал та інструмент для перевірки правильності виконання практичної частини. 

Нагадаємо, що за допомогою базового програмного забезпечення INTBOARD ви можете виділити область довільної форми і вставити її в окремий документ. Таким чином створивши максимально корисний конспект для учнів.

Для студентів та викладачів вишу цей сервіс також стане в пригоді. Там є калькулятори, щоб вирахувати складні функції, інтеграли та інші завдання. Такі, як представлені на скриншоті.  

Сподіваємося, вам сподобався цей інтерактивний сервіс. Він підходить як для колективної роботи (урок, лекція), так і для індивідуальної (розрахунок прибутку, розрахунок продуктивності).

Як завжди, швидко цей сервіс ви можете знайти в “Intboard Простір”. Це фірмова програмна бібліотека. Зараз в ній 77 інтерактивних сервісів для проведення та розробки уроку. Доступ до нього отримують тільки користувачі інтерактивного обладнання INTBOARD.