Wakelet: знайомимо з новим інтерактивним сервісом

Сьогоднішня наша стаття буде про онлайн сервіс, який доповнить скарбничку інтерактивних сервісів “INTBOARD SPACE”. Ви до нього уже звикли під назвою “INTBOARD Простір”, але ми готуємо зміни в проєкті, і це буде, дійсно, простір для вчителя. Дочекайтесь. 

Інтерактивний сервіс Wakelet

Це не просто сервіс. Це ціла платформа для роботи вчителя, класу, школи або, навіть, декількох шкіл. Усе залежить від обраного тарифу. Так, цей сервіс можна використовувати на платній або безоплатній основі. Давайте розберемось спочатку у відмінностях тарифів.

Сервіс англомовний, тому радимо користуватись вбудованим перекладачем тексту, за потреби, звісно. 

Ціни на Wakelet

Тут передбачені тарифи для особистого використання та для освіти.

Як бачите, відкрита вартість лише у особистих тарифах, та це не заважає працювати з сервісом. Там є безкоштовна версія. Користуючися безплатним планом, ви можете створювати необмежену кількість колекцій для будь-якої кількості предметів. Додатково можна створити три спільні колекції та видати чотири збірки – для початку всього цього цілком достатньо.

Початок роботи

Для того, щоб почати працювати з сервісом – потрібно зареєструватись ось тут. Можна це зробити класичним методом, ввівши пошту та придумавши пароль, а можна через обліковий запис Гугл чи Фейсбук і ще декілька доступних методів. Загалом, реєстрація не займе багато часу. 

Далі сервіс запитає “Хто ви?” Вчитель, студент, бізнесмен чи інше. Ми обираємо – Вчитель. У випадаючому списку шукаємо “Україна” та обираємо класи та натискаємо на кнопку “Створити колекцію” у правому верхньому кутку. Усе. Можемо працювати. У вас перед очима знаходиться робоча область сервісу. 

Насправді працювати з ним дуже просто завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. 

Ви можете дати назву своїй колекції, додати опис, а також – обкладинку та фон (для цього оберіть меню «Дизайн» у верхньому правому куті екрана). Після цього можна додавати потрібні вам медіаматеріали:

  • текст;
  • картинки;
  • закладки з браузера;
  • посилання на відео з YouTube;
  • PDF-файли;
  • пости з Twitter;
  • посилання на файли з Google Drive, OneDrive, Cloud Express. 

Готовою колекцією можна поділитися з іншими. Для цього натисніть кнопку «Поділитися» у верхньому правому куті екрана та оберіть варіант, який вам найбільше підходить. Наприклад, колекцію зможуть бачити всі, хто отримає посилання. Таким чином працювати із зібраними вами матеріалами зможуть як колеги, так і учні. 

Функція “Досліджуйте”

Ще одна корисна функція – вкладка «Досліджуйте». Вона знаходиться на лівій бічній панелі платформи. Там ви побачите колекції, створені іншими вчителями, тож зможете отримати чимало корисної інформації. Надихнутись на власні роботи. 

Роботу, яка сподобалась можна: 

  • зберегти собі;
  • поділитись з іншими через посилання або QR-код
  • експортувати як PDF

Сподіваємось, вам сподобався цей сервіс, як і решта сервісів з агрегатору “INTBOARD SPACE”. Нагадуємо, що усі сервіси, які там розміщені можна використовувати на ноутбуці, на інтерактивній дошці, на сенсорній панелі, а деякі, навіть, на мобільному телефоні.

Вже, майже, минув перший місяць навчання, а акції на нашому сайті тривають. Шукайте акційні відмітки на товарі. Знижки вас потішать.