Створення атмосфери свята: Навіщо прикрашати робочі кабінети до Нового Року

Як знаєте, символ ТМ INTBOARD – це Диплодок, тобто, Динозавр. Тож, можна з впевненістю сказати, що наступний рік буде роком INTBOARD. 

Вже наприкінці цього року Диплодок подарував своїм клієнтам робити покупки з оплатою частинами. Нагадуємо, якщо ви раптом забули. Уся інформація  за телефоном, що вказаний вгорі. 

І ще один подарунок – знижка 10% на інтерактивну дошку “у вишиванці”. Тільки зараз ви можете придбати її за зниженою ціною  20 678 грн (замість 22 975 грн)!

А сьогодні пропонуємо поговорити про прикрашання робочих кабінетів та класів. Існує дві, протилежні, думки: це обов’язково робити у робочому кабінеті і це заборонено робити у робочому кабінеті (буде відволікати). До робочих кабінетів ми відносимо і навчальні класи. 

 І якщо ви питаєте, навіщо прикрашати свій робочий кабінет до святкового сезону, відповідь лежить в бажанні створити особливу атмосферу, яка не лише підносить настрій, а й вносить світлу нотку у творчий процес та робочий день. Ось кілька переконливих причин, чому це варто розглядати:

1. Стимулює творчість та продуктивність.

Святкові прикраси створюють позитивну та теплу атмосферу, що може стимулювати творчість та підвищити продуктивність. Коли оточення виражає святковість, робочий процес стає більш веселим та захопливим.

2. Сприяє командному настрою.

Різдвяні та новорічні декорації можуть об’єднувати колектив, підсилюючи почуття спільноти та командного духу. Спільно створена святкова атмосфера може підсилити взаємодію та співпрацю.

3. Підносить настрій та знімає стрес.

Робочий кабінет, прикрашений яскравими гірляндами, новорічними кульками чи різдвяними ліхтариками, може бути місцем, яке несе радість та дозволяє радіти кожному дню. Святковий декор сприяє зняттю стресу та створює позитивний настрій.

4. Провокує почуття очікування.

Святкове прикрашання робочого простору допомагає створити почуття очікування та приготування до свята. Це може бути особливо важливим у кінці року, коли люди оцінюють свої досягнення та планують майбутній успіх.

5. Підсилює корпоративний бренд.

Святкова атмосфера в робочих кабінетах може бути важливою частиною корпоративного бренду. Це створює позитивне враження для відвідувачів, клієнтів та партнерів.

Stvorennya atmosfery svyata: Navishcho prykrashaty robochi kabinety do Novoho Roku

Чим же варто прикрашати кабінети до нового року

Тематичні прикраси в українському стилі

Один з найпопулярніших способів прикрасити приміщення — це українські національні орнаменти та атрибути Різдва. Це можуть бути спеціальні плетені іграшки, снопи пшениці (адже за традицією, на свята з пшениці роблять кутю) та Дідух. Окрім того, замість паперових сніжинок, які ми всі памʼятаємо з минулого, варто звернути увагу на витинанки. Це також вироби з паперу чи картону, але зображення може бути різним: козаки, віночок або все, що дозволить фантазія автора. 

Прикраси можуть бути оздоблені національним орнаментом або ж розписом (наприклад, петриківським). Також не забудьте про Віфліємську зірку.

Прикраси у стилі Дракона

За китайським календарем, 2024 — це рік Зеленого Деревʼяного дракона. Прикрашати приміщення потрібно у зеленому та сріблястому кольорах. Можна додати фігурки дракончиків, зробити паперове яйце з сюрпризом, розмістивши всередині передбачення або ж побажання до Нового року. Дракон — тваринка, для якої родина та дружба мають значний сенс. Тому пропонуємо зробити галерею з фотографіями учнів або ж взагалі прикрасити ними ялинку, почепивши їх на прищіпки. 

Прикраси: дари лісу

Немає нічого кращого, ніж частинка природи в душі! Завжди приємно бачити навколо не пластикові іграшки, а справжні дари лісу. Тому пропонуємо прикрасити навчальний кабінет, використовуючи лише натуральні матеріали. Це не тільки екологічно, але й пізнавально. Адже для прикрашання знадобляться ялинкові гілочки, шишки, камінці. Можна придбати ці речі на ялинковому базарі, а можна — позбирати самостійно. На дверях можна розмістити ялинку, а прикрасити її можна справжніми шишками.

Таким чином, прикрашення робочого простору до Нового Року – це не просто розвага, але і можливість створити винятковий та неповторний фон для досягнення успіхів у новому році.