Створення інтерактивних карток з CRAM

В одній із попередніх наших статей ми розповідали про дієві методи запам’ятати інформацію. Так от, там ми написали, що одним із найдієвіших методів вивчити іноземну мову – це картки.

Зараз хочемо більш детально розглянути цей процес на основі інтерактивного сервісу. Якщо ми вже звикаємо до того, що інтерактивна дошка – це частина навчального процесу, то вирішувати проблеми потрібно з її допомогою.

Вивчення чи скоріше повторення матеріалу за допомогою карток лежить в основі системи Лейтнера.

У цьому методі картки розсортовані в групи в залежності від того, як добре учень засвоїв інформацію на кожній картці. Наприклад, при вивченні іноземної мови учень намагається згадати значення слова, написаного на картці. Якщо він згадує його, то картка перекладається в наступну групу. Якщо ж є, то картка повертається до першої групи. Кожна наступна група повторюється через що збільшується інтервал. Даний метод може використовуватися як для вивчення слів іноземної мови, так і запам’ятовування іншої інформації.

Саме для використання цього методу команда INTBOARD™ вирішила вас познайомити з інтернет сервісом для створення карток – CRAM.

Для початку роботи потрібно вирішити, ви плануєте тільки використовувати готові картки чи й створювати їх самостійно. Незареєстровані користувачі не мають права створювати власні шаблони. Тож радимо все таки пройти реєстрацію.

Сервіс англомовний, але скориставшись браузером з перекладом тексту, ви з легкістю зможете працювати.

Продовжуємо знайомство. Далі пропонуємо ознайомитися з готовими картами. Доречі, в сервісі зручно шукати потрібні картки. Навіть коли знаєте до якої категорії може відноситися, не потрібно переглядати всі шаблони. А їх може бути багато. В CRAM передбачений пошук.

Вводите назву, предмет або окреме обов’язкове слово і сервіс видає для вас всі підходящі варіанти. Особливо зручно коли не знаєш в якій саме категорії може міститися потрібний шаблон.

З пошуком та використанням готових шаблонів ми розібралися. Давайте зараз перейдемо до створення власних інтерактивних карток. Нагадуємо, що вам потрібно бути зареєстрованим користувачем.

Першим етапом створення картки є задання теми, назви та опису. А ще ви можете обрати будуть ваші картки доступні всім чи тільки ви їх будете бачити. На наш погляд, корисна функція. В будь-який момент часу ви можете зробити свої картки загальнодоступними і так же легко приховати їх.

На перший погляд, може здатися, що це безглуздо. Або всі бачать картки або ніхто. Та таким чином сервіс реалізовує можливість взаємодопомоги. Передавши код карток і зробивши їх загальнодоступними, ви надасте можливість іншому користувачу. Та й вам можуть допомогти.

Для створення картки ви обираєте мову карток. Як ви вже побачили, поруч стоять обидва боки картки. Це не означає, що під час уроку на інтерактивній дошці буде точно так само. Зазвичай з одного боку зображення, а з іншого текст. Та якщо ви вивчаєте іноземну мову, то з одного боку буде оригінал слова, з іншого боку – переклад.

Сервіс дозволяє завантажувати зображення як з комп’ютера так і з хмарного середовища. Робіть надписи та регулювати розмір шрифта. Все для зручності користувача.

Сервісом можна користуватися не тільки з інтерактивною дошкою чи комп’ютером. В самому сервісі є посилання на мобільні додатки для різних операційних систем. Хоч функціональні можливості менші ніж на сайті, та все ж це дає свободу та зручність використання.

Сервіс додано до програмного комплексу “Intboard Простір”. Цей комплекс безкоштовно надається всім клієнтам компанії.

Щоб почати користуватися комплексом, вам потрібно купити інтерактивну дошку чи інтерактивну панель.