Сенсорні панелі – новий інструмент для навчання та роботи

Сучасні технології надають бізнесу та освіті нові інструменти для взаємодії та комунікації. Сенсорні панелі, в нашому асортименті вони є від 43″ до 86″, являються важливим елементом цього технологічного прориву, надаючи широкий спектр можливостей для різних галузей.

Пропонуємо детально розглянути нашу найбільшу інтерактивну панель – 86”, адже саме її найчастіше обирає бізнес.

Інтерактивна панель INTBOARD GT86 на базі операційної системи Android 11 – це інноваційний засіб для покращення навчання, роботи та спілкування. Цей сучасний пристрій об’єднує в собі високоякісний дисплей, потужний обчислювальний модуль та безліч корисних функцій.

Головні характеристики та переваги:

  • 86-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю дозволяє відображати контент у великому форматі, роблячи його видимим для всіх учасників.
  • Вбудована операційна система Android 11 надає безліч можливостей для встановлення додатків та роботи з вмістом без обмежень.
  • Окремий 4-ядерний процесор забезпечує швидку та безперебійну роботу, навіть при інтенсивному використанні.
  • Можливість малювати, писати, анотувати та взаємодіяти з вмістом за допомогою дотикового екрана з підтримкою до 40 точок сенсорної відповіді.
  • Інтерфейси Wi-Fi та Bluetooth дозволяють підключати панель до мережі та бездротових пристроїв.
  • Інтерактивну панель можна легко встановити на стіну або підвісити на стійку, що робить її універсальним рішенням для різних приміщень.
  • Додатково можна підключити комп’ютерний модуль з потрібним процесором, об’ємом оперативної та постійної пам’яті.

Інтерактивна панель INTBOARD GT86 – це ідеальне рішення для навчальних закладів, офісів, конференц-залів та багатьох інших сфер використання. Вона допоможе підняти якість навчання та спілкування на новий рівень, надаючи доступ до безмежної інформації та інтерактивних можливостей.

Ось один із прикладів бізнесу, який купив інтерактивну панель

Чому ми рекомендуємо автошколам використовувати саме інтерактивну панель на своїх лекціях:

1. Це набагато кращий замінник системи “дошка+проектор”. Встановивши сенсорну панель жоден інструктор більше не почує – “Зробіть щось, бо нічого не видно”. Це стандартна ситуація у добре освітлюваних приміщеннях. Монітор сенсорної панелі окрім високої роздільної здатності та яскравості має антивідблискову систему. А якщо встановити панель на стійку, то її можна перемістити у будь-яку частину приміщення.

2. Можливість проводити практичні заняття ще в аудиторії. Існують програмні симулятори руху авто. Такі техніки показують набагато кращі результати при обговоренні складних дорожніх ситуацій. У слухачів формується не тільки уява про подію, а й візуальна складова, що дає змогу швидше адаптувати отримані навички на практиці.

3. Сучасність. У 21 столітті вже соромно малювати маркером на дошці дорогу та рухати магніт, уявляючи, що то рухається авто. Тільки подумати, наших дітей навчають за сучасними комп’ютерами, інтерактивними дошками, сенсорними панелями та столами. А нам пропонують маркерну дошку та магніти. Якось дивно.

4. Можливість відрізнятися від конкурентів. Проблема конкуренції серед автошкіл знайома не тільки великим містам, а й маленьким містечкам. Кількість учнів залежить від усього: м’яке крісло у приймальні, уважні та тактовні інструктори, автопарк в гарному стані. І наявність такого сучасного обладнання для навчання, як сенсорна панель, відіграє не малу роль в іміджі закладу.

Як бачите, інтерактивна панель – це чудове рішення для будь-якого навчального закладу. Тим більше, що розмірний ряд та додаткові комп’ютерні модулі у нас різноманітних конфігурацій. 

Забігаючи на перед, дамо відповідь на питання: “Чому так дорого? Бачили дешевше”

Зверніть увагу, що в наших панелях використовується IPS екран. Це набагато кращі візуальні показники на відміну від TFT. І це тільки один показник, який пояснює ціну сенсорної панелі.

Консультацію стосовно решти параметрів можна отримати за телефонами на сайті або, залишивши заявку.