Реальне літо вчителя. Яке воно?

На початку статті хочемо домовитись з Вами. Якщо Ви вчитель і впізнали себе, скоріше свій літній відпочинок, то Ви підпишетесь на наші сторінки в facebook та instagram. А ще краще, у коментарях допишете пункти зі свого списку літніх справ учителя. Домовились?

Ідеальний світ vs Реальність

В ідеальному світі літні канікули це час відпочинку не тільки для дітей, а ще й учителів. Якщо Ви влітку відпочиваєте, а не робите, те про, що ми будемо писати нижче – щиро вітаємо. Ви в ідеальному світі. Якщо ж ні – читаємо далі та думаємо, що додати до списку.

Realʹne lito vchytelya. Yake vono?

Вчителі влітку:

  1. Готують навчальний клас до наступного року. Так, середньостатистичний український вчитель державної школи задіяний і приймає найактивнішу участь в ремонті та благоустрої класу. Клас – це не тільки стіни, а ще й додаткові матеріали, які допомагають навчатись та роблять клас унікальним. Так от, влітку вчитель переглядає усе, що вже має, доповнює чи оновлює, а також, створює нове.
  2. Навчаються. Якщо з вересня по травень вчителі навчають, то решту часу – вони самі вчаться. А як інакше, коли увесь твій вільний час займає перевірка домашніх завдань та розробка матеріалів для проведення уроків. Останні роки навчальний процес зазнавав таких стресів, що підготуватись до чогось бодай на місяць в перед було неможливо. От і маємо гібридне non-stop навчання усьому і відразу. В таких умовах не до підвищення кваліфікації чи саморозвитку. От і лишається тільки літо, щоб надолужити усе заплановане раніше.
  3. Розробляють нові навчальні матеріали. Інтернет-технології дуже сильно змінили навчальні засоби. Уже нікого не здивуєш навчальним плакатом, а от інтерактивним та ще й таким, щоб  і картинки і відео і аудіо. Щоб таке зробити потрібні інтерактивні сервіси та інструкція, як ними користуватися. З обома пунктами допоможе INTBOARD. В нас є ціла бібліотека інтерактивних сервісів для проведення та розробки уроку – “INTBOARD SPACE” та огляди кожного із понад 70 сервісів в нашому БЛОЗІ.
    Нагадуємо, що “INTBOARD SPACE” отримують абсолютно усі користувачі інтерактивних дошок чи мультимедійних панелей ТМ INTBOARD, а прочитати про сервіси, які туди входять можна на сайті. Статті позначені емблемою бібліотеки.
  4. За останній рік у багатьох людей додався цей пункт, в тому числі й у вчителів – волонтерство. Тут слова зайві. 

Яке б не було Ваше літо, спробуйте знайти хоч декілька днів/годин/хвилин для того, що Ви дійсно любите, і що здатне зарядити Вас енергією на цілий рік вперед. 

Пам’ятаєте, ми домовлялись на початку статті, що ви у коментарях під цим постом в facebook напише, як минає Ваша відпустка.