Конструктор уроків від Всеосвіти

З назви уже зрозуміла суть цієї статті. Так, ми теж вирішили написати про конструктор уроків від Всеосвіти. Це неймовірно крутий продукт і хочеться, щоб про нього дізналось як можна більше людей. Тим більше, що він по усім параметрам підходить для огляду в нашому блозі: має актуальний та зрозумілий функціонал, можна користуватись безкоштовно. Саме те, що потрібно кожному вчителю. А якщо зауважити, що це українська розробка, то сервіс має стати улюбленцем у багатьох вчителів та учнів. 

Чому вчителі обирають конструктор уроків від Всеосвіта?

 • Конструктор уроків спрощує процес підготовки та допомагає зосередитися на самому викладанні. Вчитель може створювати якісні уроки швидко та ефективно.
 • Цей інструмент дозволяє вчителю економити час, який він зазвичай витрачає  на пошук матеріалів та створення уроків.
 • Вчитель може налаштовувати уроки з урахуванням потреб кожного учня та створювати індивідуальні завдання.
 • Вчитель може відстежувати успішність учнів та проводити оцінювання в межах платформи конструктора.
Konstruktor urokiv vid Vseosvity

Етапи роботи з конструктором уроків:

Конструктор уроків від Всеосвіта — це базовий та зручний інструмент, який допоможе швидко сформувати якісний матеріал для проведення уроку. Важливо, що тут можна розміщувати не лише інформаційний контент, а й додавати завдання для перевірки знань, тестування для оцінювання учнів.

 1. Реєстрація та вхід: Перший етап полягає у реєстрації на платформі Всеосвіта та вході до конструктора уроків. Тут нічого складного. Можна це зробити через акаунт Гугл або Фейсбук в одну кнопку. 
 2. Створення нового уроку: Після входу в систему вчитель обирає опцію “Створити новий урок” і вибирає предмет, клас, тему уроку.
 3. Додавання матеріалів: Вчителю надається можливість додавати текстові матеріали, зображення, відео, аудіо, завдання для учнів та інші відповідні ресурси до уроку. Всі ці матеріали можна впорядковувати та редагувати.
 4. Структурування уроку: Вчитель розробляє структуру уроку, додаючи розділи, підрозділи, та план уроку. Це допомагає організувати матеріали та дати уроку логічну послідовність.
 5. Додавання завдань та тестів: Вчителі можуть включати різні види завдань і тестів для перевірки знань учнів. Конструктор надає зручний інтерфейс для створення та редагування цих завдань.
 6. Перегляд та редагування: Вчителі можуть переглядати урок у режимі попереднього перегляду та редагувати його, якщо це необхідно, перед публікацією для учнів.
 7. Публікація та спільний доступ: Після завершення створення уроку вчитель публікує його і ділиться доступом зі своїми учнями через відповідні посилання або систему керування класом.
 8. Взаємодія та навчання: Учні отримують доступ до уроку, вивчають матеріали та виконують завдання. Вчителі можуть відстежувати прогрес і результати учнів завдяки функціям аналітики.

Отже, конструктор уроків від Всеосвіта базується на інтерактивному підході до створення уроків. Він дозволяє вчителям створювати уроки, які включають в себе різноманітні види навчальних матеріалів, такі як тексти, зображення, відео, завдання, тести тощо. Конструктор допомагає вчителям створювати уроки, які відповідають потребам індивідуальних учнів і сприяють зростанню їхньої академічної успішності.