Класний журнал сучасного вчителя

Сподіваємось, що ви сумували за нашими статтями про інтерактивні сервіси. Так от, сьогодні розповімо про ще один. 

Зараз уважно, цей сервіс допоможе вчителю коригувати поведінку учнів у класі. Так, вам не привиділось. Сьогодні ми більше говоритимемо, як за допомогою інтерактивної дошки та даного сервісу налаштовувати робочу атмосферу навіть з найневгамовнішими дітьми. Після літніх канікул цей сервіс саме те, що потрібне кожному вчителю.

ClassDojo – це інструмент для управління цілими групами учнів, який допомагає педагогам покращити поведінку учнів у своїх класах. Учитель сам обирає які види дій він вважає «корисними» і за які учні отримують нагороди.

Квапимось вас потішити – він повністю безкоштовний і навіть є українська мова. Та не все так просто. На українську перекладена лише невелика частина, а решта тексту відтворюється англійською. Тому, або відразу вмикайте вбудований перекладач в браузері і відкривайте англійську версію або використовуйте інші, зрозумілі, мови. 

Починати роботу потрібно з реєстрації. Є 4 варіанти: Вчителі, Батьки, Учні, Керівник школи. Ось тут варто нагадати, що всі функції для Вчителя є безкоштовними. 

Зареєструвавшися, вам стане доступним особистий кабінет, де буде відтворюватися клас (учні, батьки, керівництво школи). Починаємо створювати клас, додавати до нього учнів (окрім імені, там обов’язково потрібно ввести прізвище – класний журнал тут не буде відрізнятися від традиційного паперового). Ось так виглядає форма для додавання учня.

Є тут одне цікаве поле “Ділитися з батьками” і тут вже вчитель самостійно обирає. Хоче він розповідати батькам тільки про хороше, розповідати все або ж обрати варіант – не ділитися зовсім.

Батьків же приєднати до класу можна через номер телефону або електронну пошту. Радимо використовувати електронну пошту – цей алгоритм працює коректно, а от через номер телефону – не завжди. До того ж, у вашому електронному кабінеті ви будете бачити підпис батьків не просто Прізвище та Ім’я, а ще й примітку “батьки (прізвище та ім’я учня). А от для батьків безкоштовний доступ усього лише на 7 днів. 

Кожен учень отримує аватар, який буде відображатися в його профілі ClassDojo. Учитель може спілкуватися зі своїми підопічними і нагороджувати їх простим натисканням кнопки на своєму мобільному пристрої або комп’ютері. 

Ось так виглядають нагороди.

Якщо вам здалося, що їх замало – не хвилюйтесь, їх можна зробити самостійно та призначити кожній унікальну назву, зображення, а також кількість балів. 

Система дає дітям можливість переглянути дані про їхню власну поведінку, поведінку їхніх однокласників та кращих учнів у школі.

Сервіс також забезпечує друк і відправку звітів по електронній пошті для батьків і шкільної адміністрації. Все робиться простим натисканням кнопки на мобільному пристрої, ноутбуці або планшеті – не потрібно додаткове введення даних або інша паперова тяганина. Це економить час вчителів, дозволяючи їм приділяти більше часу процесу навчання і самим учням.

Додатково, у сервісі є декілька корисних функцій для вчителя, таких як таймер. 

Ще одна функція сервісу, яка дуже сподобається вчителям – журнал відвідувань. Тільки погляньте, як легко його вести. Один клік і готово.

А ще цей сервіс чудово вирішує питання: “Кого викликати до дошки сьогодні?”. В ньому вбудований генератор випадковостей і з усього списку учнів він випадковим чином обирає одного. Все просто й чесно.

Сподіваємося вам сподобався черговий сервіс, яки команда INTBOARD підготувала. 

Нагадаємо, що усі сервіси, про які ми розповідаємо у своєму Блозі, є у програмному наборі “Intboard Простір”. А отримують його лише користувачі інтерактивних дошок та інтерактивних панелей ТМ INTBOARD.  

Вам потрібна інтерактивна дошка в клас – телефонуйте у нас найкраща якість та сервіс.