Інтерактивні дошки для школи

Інтерактивні дошки в сучасній шкільній освіті перетворилися на набагато більше, ніж просто засіб відображення інформації на дошці за допомогою цифрового сигналу. Вони стали повноправними учасниками навчального процесу, здатними створити атмосферу активності та співпраці в класі. Ім’я та навіть прізвисько часто призначаються сенсорним дошкам, завдяки чому вони здобули власну ідентичність.

Завдяки інтерактивним дошкам вчителі отримали зручний інструмент для демонстрації комп’ютерних зображень на дошці за допомогою цифрового проєктора. Вони можуть легко керувати різними елементами, використовуючи палець як мишу, просто на поверхні дошки. Це відкриває широкі можливості для взаємодії з матеріалами: перетягувати, клікати, масштабувати та копіювати елементи, а також створювати та зберігати нотатки, які можуть бути перетворені в текст і декількома кліками відправлені одразу усім учням класу.

доска в классе интерактивная

Інтерактивні дошки внесли потужний імпульс у навчальний процес, забезпечуючи його інтерактивністю та співпрацею. Вони здатні інтегрувати медійний контент у лекцію та створити спільний простір для навчання. Використовуючи ці дошки, вчитель отримуєте безмежні можливості для варіативності навчання. Однак, варто зазначити, що у деяких середовищах інтерактивні дошки не використовуються на повну потужність, і іноді вони виступають просто як звичайні шкільні дошки. Усе через брак відповідного програмного забезпечення. Більшість компаній надають тільки програмне забезпечення для сполучення дошки з периферійними пристроями та калібрування, а от програми для роботи вчителя – це рідкість. Особливо на безплатній основі.

Наша компанія має таку бібліотеку онлайн сервісів для проведення та розробки уроку для вчителя – “INTBOARD SPACE”. Там є додатки для будь-якої шкільної дисципліни. Отримують “INTBOARD SPACE” абсолютно усі користувачі інтерактивного обладнання ТМ INTBOARD. Не важливо, вирішили ви купити інтерактивну дошку чи сенсорну панель, в комплекті отримаєте повноцінний інструмент для роботи.

На сьогодні інтерактивні дошки є стандартним інструментом у багатьох європейських школах. Вони були спочатку розроблені для використання в бізнес-середовищі, але з часом виявилися дуже гнучким засобом, який можна успішно використовувати як з молодшими школярами, так і з офісними працівниками.

Приклади застосування інтерактивних дошок в школі різноманітні: 

  • Створення анотацій 
  • Виділення та підкреслення тексту
  • Додавання заміток та малюнків з можливістю збереження для спільного використання або включення до віртуального навчального середовища.
  • Презентація веб-контенту під час уроку
  • Групова взаємодія та мозковий штурм

Інтерактивні дошки стають основою групового обговорення та участі, сприяють взаємодії між учнями. З їхньою допомогою створюється зручний простір для спільної роботи та навчання. Після уроку можна легко зберегти продукти спільної праці та обмінятися ними через мережу або електронну пошту.

Таким чином, інтерактивні дошки перетворилися на необхідний інструмент для сучасного навчання, сприяючи активній взаємодії та співпраці в навчальному середовищі.

Вже активно відбувається підготовка до нового навчального року і у вас є можливість купити інтерактивну дошку з документ-камерою та отримати знижку на монтаж.
Подробиці на головній сторінці сайту.