Генератор творчих завдань — незамінний помічник для вчителів та батьків

Крута новина для вчителів молодшої школи та вихователів ДНЗ. Програмне забезпечення “Intboard Простір” поповнилось ще одним чудовим сервісом, який допоможе розробити домашні та шкільні творчі завдання за декілька секунд. Разом з цим сервісом та інтерактивною дошкою чи мультимедійною панеллю, ви майже не будете витрачати час на підготовку до уроку. Програма сама генерує кросворди та інші головоломки з потрібних вам слів і певної складності всього за декілька секунд. 

Тож, мерщій почнімо знайомитись з новим сервісом ближче. 

Генератор завдань — це частина програми “розвиток дитини” і незамінний помічник для батьків, вчителів та вихователів, яким важливо, щоб дитині було цікаво і зрозуміло. 

Він легко генерує завдання з таких дисциплін як: мова, математика, письмо, кросворди і головоломки (які взагалі не обмежуються темою). Все це ми сьогодні спробуємо, а поки реєстрація.
Щоб використовувати сервіс Генератор завдань — потрібно лише пройти реєстрацію в Google акаунті (якщо раптом ви ще не зареєстровані) і все. Сервіс повністю україномовний, тож під час використання не виникне труднощів.

Зайшовши, ми одразу потрапляємо на сторінку з вибором майбутнього виду заняття. Серед них є і ті що підійдуть для дошкільнят (прописи, букви-картинки) і для дітей середнього віку (кросворди, анаграми, завдання на множення і ділення). 

Спробуємо скористатися деякими з них.

Прописи

Ви можете за кілька секунд створювати унікальні завдання для першачків саме по тому матеріалі, який ви вивчаєте в конкретний момент. Не потрібно купувати методичні зошити чи “від руки” писати зразок букв у кожного учня в зошиті. Буквально за кілька секунд у вас буде готово те ідеальне завдання, яке ви придумаєте.

Зручно, що звантажити й видрукувати його можна одразу з розграфленою сторінкою, щоб дитина могла виконувати завдання прямо на тому аркуші. 

У цьому завданні (як і в більшості) є можливість регулювати рівень складності: від 14 рядків на сторінку (коли дитина вже впевнено пише) до 4 рядків (коли ще тільки починає вчитись). 

Чудовим зразком буде, якщо учитель виведе завдання на екран інтерактивної дошки чи мультимедійної панелі й сам виконає його, щоб весь клас мав можливість сприйняти інформацію візуально також. За деякими даними діти так запам’ятовують краще.

Наступне завдання буде трохи складніше і спрямоване на розвиток творчого мислення.

Випадкові слова — склади свою історію

Програма дозволяє генерувати 3, 6, 9, 12 або 15 слів. Серед них будуть іменники, прикметники та дієслова (на вибір українською, російською або англійською мовами). Суть в тому, щоб дитина склала власну історію і в ній використала всі запропоновані слова. Неважливо наскільки ця історія вийде логічною, важливо тільки роботи дитини і її творчість. Ви можете самостійно вказати ключові слова історії, або програма генерує їх у випадковому порядку. Рівень складності може змінюватись.

Чудова вправа для розвитку нестандартного мислення і як розминка на початку уроку. А ще це завдання підіймає рівень зацікавленості та зосередженості учнів. 

Як один з варіантів використання цієї вправи, можна згенерувати 15 випадкових слів, показати результат на інтерактивній дошці (щоб дивитись було зручно всьому класові) і запропонувати учням складати історію по одному реченні зі запропонованим словом. Варто, щоб вчитель показав своїм прикладом, як використовувати слово в реченні та розпочав історію. 

І ще одним прикладом миттєвої генерації креативного завдання — є кросворд. Унікальність цього завдання полягає в тому, що воно підійде для будь-якого предмета і точно не залишить байдужим учнів.

Цей сервіс дозволяє розробити кросворд навіть не задумуючись про збіг букв і кількість клітинок. Програма все зробить сама. Ваше завдання — написати слова, які потрібно відгадувати та опис до них. Чудово, що тут тільки ви вирішуєте наскільки складні слова брати і як їх описувати, тому завдання можна підготувати для дітей будь-якого віку, як закріплення теоретичної частини, так і повторення матеріалу.

 Креативно можна проводити навіть контроль знань, наприклад, самостійну роботу,  за допомогою кросворду. 

У всіх завданнях внизу є дві кнопки: “сформувати” завдання і “завантажити”.

“Сформувати” потрібно натиснути після того, як ви ввели потрібні дані, щоб подивитись попередній вигляд завдання. Натиснувши кнопку “завантажити”, ви отримаєте готовий файл із завданням на своєму ПК.

Генераторів завдань кілька десятків у цьому сервісі, тож ви точно знайдете як провести ваш урок по-новому. 

Нагадуємо, програмне забезпечення “Intboard Простір”, в яке тепер входить цей сервіс, йде в комплекті безкоштовно разом з інтерактивними дошками та мультимедійними панелями INTBOARD і постійно оновлюється нашими спеціалістами.

Замовляйте інтерактивні дошки та мультимедійні панелі просто зателефонувавши нам (098) 203-74-09 і насолоджуйтесь роботою з такими крутими сервісами.