Оновлено фірмове ПЗ “INTBOARD JOY”

Оновлено фірмове ПЗ “INTBOARD JOY” – це один крок до відновлення повноцінної роботи. Нашої, наших клієнтів та прямих користувачів інтерактивних столів та мультимедійних парт INTBOARD. 

Не секрет, що з початком війни деякі додатки перестали коректно працювати, деякі і зовсім перестали працювати. Це ми побачили на своїх телефонах, де їх встановлено приблизно 20. Що вже говорити про бібліотеку з 80 і у 3 варіаціях. Тому, одним із пріоритетних задач нашої команди було оновлення “INTBOARD JOY”.

INTBOARD JOY версії 2.4:

  •  став багатомовним, 
  • був зроблений рефакторинг середовища для інсталяції вихідного файлу, це дозволить нам прискорити внесення змін у подальших версіях програми та забезпечить стабільну роботу на всіх версіях Android 5+

Оновилися застосунки для всіх наборів, а особливу увагу ми приділили пакету “Освіта та розвиток”. Зараз усього до наборів входить близько 80 додатків.

Ми дбаємо про безпеку і комфорт наших клієнтів та користувачів INTBOARD JOY. Для захисту конфіденційності даних від рекламних, вірусних програм та програм-шпигунів, тому на кожен інтерактивний стіл обов’язково встановлюється програмне забезпечення AdGuard з ліцензією на п’ять років.

Нагадуємо, що фірмове ПЗ “INTBOARD JOY” отримують усі покупці інтерактивних столів та парті ТМ INTBOARD. До його складу входять 3 різновиди програм. 

Перша програма блокує вільний доступ до інтернету, дозволяє встановити та структурувати потрібним чином додатки, які встановлені.

Друга – AdGuard з ліцензією на п’ять років. Це захист конфіденційності даних від рекламних, вірусних програм та програм-шпигунів.

І третє, це один з наборів додатків “Освіта та розвиток”, “Ігри та розваги” чи “Інклюзія”. Потрібний набір встановлюється після погодження з покупцем. В залежності від його потреб.

Інтерактивні столи – це сучасні прилади для навчання, розвитку, а головне, для психоемоційної стабілізації та соціальної адаптації дитини. 

Маєте питання – телефонуйте (093) 268-81-31!