Інноваційне і традиційне навчання в одному пристрої

Останніми роками збільшився інтерес до сенсорного навчання. Школи та дошкільні заклади з кожним днем успішно поєднують традиційне навчання з інноваціями: сенсорні панелі та дитячі інтерактивні столи. При чому, самі вчителі почали відмічати, що зацікавленість школярів на уроках з сенсорними технологіями, значно вища, ніж на класичних. Особливо це помітно з дітками дошкільного та молодшого шкільного віку. 

Щоб задовольнити потребу в сенсорній освіті все частіше в школах, дитячих садочках та, навіть, вдома, почали з’являтися інтерактивні столи. Вони являють собою повноцінний ігровий навчально-розвиваючий комплекс. Один пристрій замінює гору підручників, гаджетів та іграшок. 

Навіть серед дорослих інтерактивний стіл викликає значний інтерес і тільки позитивні враження. 

 

Уявіть ось такий стіл у себе вдома!

Дитячий інтерактивний стіл

 Особливо актуальним він став в період карантину. Батьки та діти залишаються вдома і потрібно поєднувати навчання, розваги та роботу. 

Навіть перегляд онлайн уроків з ним набагато зручніший. Адже у дитини не виникає відчуття, що вона просто дивиться телевізор. Паралельно можна, навіть виконувати навчальні завдання і робити нотатки. В одному пристрої дитина отримує повноцінний робочий кабінет. А у вільний час вся сім’я може пограти у цікаву гру за тим же столом. На підсвідомому рівні стіл асоціюється з приємними речами, тому навчання вже не сприймається, як щось нудне.

Чому в усьому світі сенсорне навчання вважається найефективнішим?

Діти люблять нове. Вони цікаві всіляким речам. Також діти люблять торкатися скрізь. Сьогодні люди знають, що дотик у дитинстві важливий для дорослого здорового мозку.

Вся справа у розвитку дрібної моторики. В ранньому віці вона відіграє ключову роль у повноцінному розвитку дитини. Завдяки сенсорним вправам, навіть таким простим, як встановити зв’язок між хмаринкою і дощем, у дитини виникає співставлення на фізичному рівні (коли ставить їх в один ряд або поєднує стрілкою). Тут окрім моторики працює ще й візуалізація та уява.

Багато батьків використовують смартфон або планшет, щоб спілкуватися з дітьми. Такі пристрої важливі і зручні для всіх, але найважливішою частиною соціального зростання у дитинстві є спілкування з однолітками.

А розвиток технології також робить дітей самотніми. Інтерактивний стіл вирішує і цю проблему. Працювати одночасно з ним можуть і 4 дитини. Адже стіл підтримує технологію 10 одночасних торкань.

На кожному сенсорному столі встановлене програмне забезпечення для навчання, розвитку та розваг. Окрім того ви самостійно можете завантажити будь-який додаток. 

Безпека дитини

Прочитавши вищенаписане, більшість з вас скаже, що не можна довго знаходитись перед екраном, особливо дітям. Повністю з вами погодимось. Але ж екрани є різні. Екрани смартфонів та планшетів, дійсно, не передбачені для тривалого використання. В столах же, використовується матриця, яка не призводить до перенапруження зору. Та все ж зловживати не варто.

У виробництві столу використовуються тільки екологічно безпечні складові, а сам екран захищений загартованим склом. Навчаючись або граючись зі столом Intboard ваша дитина не нашкодить собі.

Перетворіть навчання дітей у захопливий процес.

Замовляйте інтерактивний стіл вже щоб вдало поєднувати навчання та розваги на канікулах.