Інтерактивна дошка у початкових класах

Одна із ключових проблем в освіті зараз це те, що вчителі намагаються донести учням знання за допомогою старих, застарілих технологій. Учні виросли в розумному світі. Вони мають доступ у будь-який час і в будь-якому місці до знань та цифрових послуг. Проте школи та вчителі все ще намагаються залучити їх звичайною, корковою дошкою.

Статичні дошки та уроки на паперовій основі не пов’язують учнів із цифровою епохою. Вчителі, змушені покладатися на крейду, щоб зацікавити учнів, приречені на провал. 

Інтерактивні дошки заохочують учнів приймати активну участь у заняттях. Вчителі не обмежуються матеріалами для уроку. Їм не потрібно думати скільки, де та як роздрукувати додатковий матеріал. На додаток до стандартних текстових уроків можна використовувати фільми, презентації PowerPoint та графіку. У цій статті ми розглянемо специфіку смарт-дошки в класі та те, як викладачі можуть краще взаємодіяти із учнями.

Що таке – інтерактивна дошка

Інтерактивна дошка, також відома як сенсорна дошка – це інструмент у класі, який дозволяє відтворювати зображення з екрану комп’ютера на дошці в класі за допомогою цифрового проєктора. Вчитель або учень можуть «взаємодіяти» із зображеннями безпосередньо на екрані за допомогою інструменту або навіть пальця.

За допомогою комп’ютера, підключеного до Інтернету або локальної мережі, викладачі можуть отримати доступ до інформації по всьому світу. Вони можуть швидко здійснити пошук і знайти урок, який вони використовували раніше. З інтерактивною дошкою у вчителя під рукою є безліч ресурсів.

Для вчителів та студентів інтерактивна дошка є вагомою перевагою для класу. Інтерактивна дошка відкриває для учнів можливість більш тісно співпрацювати один з одним та з матеріалом уроку. Мультимедійний вміст уроку можна розповсюдити та використовувати на лекціях, залучаючи школярів.

Інтерактивна дошка в класі

Інтерактивні уроки, представлені на розумній дошці здатні збільшили зацікавленість школярів. Технологія заохочує активне навчання учнів. Учні ставлять більше запитань і роблять більше нотаток, що дало змогу зробити ефективніші групові заходи, такі як мозковий штурм та вирішення проблем.

Які переваги інтерактивних дошок у початкових класах?

Інтерактивні дошки виявились надзвичайно ефективними в початкових класах. Ось 6 основних переваг інтерактивних дошок у початковій класі:

Заохочуйте колективну роботу дітей

Доведено, що смарт-дошки та інтерактивні панелі сприяють більш інтерактивному та захоплюючому навчанню. Учні початкової школи, як правило, мають відносно низький рівень уваги та сконцентрованості – розумні дошки пропонують безліч можливостей залучити учнів за допомогою інтерактивних функцій.

Робить процес навчання приємнішим

Крім того, що пропонують цікавий формат, розумні дошки також роблять навчання та заняття більш приємними. Цифрові функції інтерактивних дошок означають, що вчителі можуть використовувати навчальні ігри в інтернеті, сеанси запитань та відповідей, групове вирішення проблем та навчальні вправи, щоб зробити урок більш цікавим для учнів.

Підключення до інтернету

Оскільки інтерактивні дошки можна підключити до інтернету (через ноутбук, звісно ж), вчителі мають доступ до невичерпної кількості ресурсів для своїх уроків. Смартборди працюють в інтернеті, що дозволяє викладачам покладатися на безліч джерел інформації, відео, ігор, програм та уроків. Підключення до інтернету також означає, що час уроків значно збільшується, оскільки вчителям не потрібно витрачати час на написання, читання та роботу з книгою чи фізичним ресурсом.

Поєднує різні стилі навчання

Інтерактивна дошка поєднує різноманітні стилі навчання; де традиційні засоби освіти часто є досить обмеженими. За допомогою інтерактивної дошки учні початкових класів можуть вчитися так, як їм підходить. Розумна дошка забезпечує доступ до інструментів та матеріалів для тих, хто навчається аудіо, візуально та кінетично, щоб отримати максимум користі від кожного уроку в класі.

Робить зручнішим процес підведення підсумку уроку

В кінці кожного заняття важливо переглянути всі пункти, щоб учні закріпили свої знання. Інтерактивна дошка роблять перегляд уроків набагато зручнішими, ніж переписування конспектів. Вчителі можуть легко підбити підсумки кожного уроку, забезпечивши студентам глибше розуміння уроку.

Зменшує витрати в класі

Там, де використовуються традиційні дошки, зазвичай, є додаткові інструменти, такі як сухі маркери, гумки, крейда та інші аксесуари для дошки. Інтерактивні дошки ж не потребують жодного з цих інструментів. Це означає, що витрати на заняття значно зменшуються. Застосування інтерактивних дошок також означає, що менше залежить від фізичних ресурсів для навчання, оскільки все є в інтернеті. Замість того, щоб витрачати гроші на друк паперу, класи переходять до оцифрованого навчання, що зменшує витрати. Особливо, це стосується початкових класів, де додаткового роздаткового матеріалу дуже багато.

Окрім, інтерактивних дошок в початкових класах часто використовують дитячі інтерактивні столи.

Отримати детальну консультацію стосовно цього продукту можна у нашого менеджера. Телефонуйте!