Онлайн інструменти, які можна застосовувати на будь-якому уроці

Як ви уже зрозуміли з назви, ми не збираємось сперечатись стосовно того, що кожна дисципліна унікальна і кожній потрібен спеціалізований інструмент для викладання. Наприклад, такий як Corinth3d. Ні. Ми хочемо сформувати список універсальних інструментів, якими можуть користуватись хоч усі вчителі.

Найбільша бібліотека онлайн сервісів “INTBOARD SPACE” має і вузьконаправлені сервіси і універсальні. Тож, радимо туди зазирнути та пошукати свій.

Звісно, описані нами сервіси, можна використовувати не тільки у комплекті з інтерактивною дошкою, а й зі звичайним ноутбуком.

Перший з сервісів, хоча це більше клас сервісів, оскільки додатків здатних створювати та проводити опитування (тестування)  дуже багато. В тому числі і в “INTBOARD SPACE”. У вкладці “Вебінари” ви знайдете відео-уроки, як ними користуватись.

Використання онлайн сервісів для тестування на уроках стає не лише доцільним, але й важливим інструментом для забезпечення ефективного та сучасного навчання. Розглянемо, чому це так і які переваги це приносить.

  • Онлайн сервіси для тестування надають вчителям та учням можливість працювати з тестами з будь-якого місця, що робить навчання більш гнучким та зручним. Учні можуть здавати тести вдома або в класі, а вчителі можуть створювати та аналізувати результати з будь-якого пристрою.
  • Онлайн тестування дозволяє отримати миттєвий зворотний зв’язок для учнів та вчителів. Результати доступні негайно, що дозволяє ефективно коригувати навчальний процес та надавати додаткову підтримку учням за необхідності.
  • Сучасні сервіси для тестування автоматизують процеси створення, проведення та оцінювання тестів. Це значно заощаджує час вчителів і робить весь процес більш ефективним.
  • Онлайн тести дозволяють створювати персоналізовані завдання та тести, враховуючи індивідуальні потреби та рівень знань кожного учня. Це сприяє більш ефективному навчанню та розвитку кожної особистості.
  • Онлайн платформи надають зручний інструмент для збереження результатів тестів та статистики. Це допомагає вчителям стежити за прогресом учнів, виявляти слабкі та сильні сторони та адаптувати методи навчання.

Використання онлайн сервісів для тестування – це крок у майбутнє, де освіта стає більш інтерактивною, ефективною та доступною. Це інструмент, який сприяє розвитку та підготовці учнів до вимог сучасного світу.

Onlayn instrumenty, yaki mozhna zastosovuvaty na budʹ-yakomu urotsi

Наступним універсальним інструментом є онлайн дошки. Цей інноваційний інструмент не лише забезпечує вчителів новими можливостями, але й робить навчання більш захоплюючим та ефективним для учнів.

  • Онлайн дошки дозволяють вчителям створювати візуально привабливі та інтерактивні уроки. Зображення, діаграми, відеоматеріали та інші графічні елементи стають легко доступними, зрозумілими та цікавими для учнів.
  • Онлайн дошки дозволяють вчителям створювати та представляти матеріали не лише в класі, але й в будь-якому місці та часі. Це забезпечує гнучкість в організації навчального процесу та доступність для учнів у будь-якій точці світу.
  • Інтерактивні можливості онлайн дошок стимулюють активну участь та взаємодію учнів. Вони можуть взаємодіяти з матеріалом, відповідати на питання, розв’язувати задачі, що збільшує рівень залученості та зрозуміння.
  • Вчителі можуть швидко оновлювати матеріали та вносити зміни без затримки у часі. Це дозволяє учителям адаптувати матеріали до потреб учнів та змінювати їх залежно від контексту уроку.
  • Використання онлайн дошок підтримує розвиток критичного мислення та аналітичних навичок учнів. Вони можуть розв’язувати завдання, висловлювати власні думки та взаємодіяти з іншими через цей інтерактивний інструмент.

Онлайн дошки – це не просто засіб для навчання, це новий погляд на педагогіку, де технології стають невід’ємною частиною освітнього процесу. Застосовуючи цей інструмент, вчителі можуть розширювати горизонти навчання та створювати захопливий та ефективний простір для розвитку знань та навичок учнів.

В “INTBOARD SPACE” ви, також, зайдете сервіси віртуальних дошок з широким набором функції. 

Зауважимо, що онлайн дошки це чудовий інструмент не тільки для навчання, в й для роботи.

Звісно, це не увесь асортимент онлайн сервісів, які може використовувати будь-який вчитель. Обіцяємо продовжити цю тему у наступних статтях нашого блогу, а поки підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах, щоб не пропустити нові статті.