Культурна спадщина світу під мікроскопом

 Наше фірмове програмне забезпечення “Intboard Простір” поповнилось ще одним крутим сервісом. Тепер ви з легкістю будете комбінувати його з іншими сервісами та використовувати на своїх уроках інтерактивною дошкою чи мультимедійною панеллю. Уроки мистецтва, культури, історії та музики будуть проходити по особливому.

Сервіс Google Art & Culture — це не просто віртуальна галерея відомих картин, це наче весь культурний та історичний спадок зібраний в одному місці. Віртуальні музеї, 3D-зображення культурної спадщини, зображення історичних подій з детальним описом, мистецтво під мікроскопом та навіть тематичні ігри. Усе це в одному сервісі та зовсім безкоштовно. Ідеальний застосунок для сучасного вчителя.

Що потрібно, щоб почати працювати з цим сервісом?

Реєструйтеся в google (на випадок якщо ви ще не зареєстровані). 

Після цього відкривайте сервіс і одразу користуйтесь ним. Дуже легко і просто. 

Сервіс буде доступний українською мовою, якщо застосувати автоматичний переклад сайту. 

Початок роботи: 

Спочатку ми потрапляємо на головну сторінку. 

На головній сторінці доступні найпопулярніші матеріали. Можете оглянути їх або одразу шукати те, що потрібно саме вам. З лівої сторони є меню, за допомогою якого ви зможете керувати “подорожами” по сервісу. 

Для наочності, відкриємо один зі запропонованих матеріалів. Наприклад, “6 знакових Індійських пам’ятників”

Тадж-Махал

Сервіс надає не просто фотографію, а цілу віртуальну подорож. Можна розглядати об’єкт з будь-якої сторони. Інформація, яку надає сервіс, легко зможе замінити конспект вчителя. Підготуватись до уроку буде значно простіше, а 3D-модель культурної спадщини зацікавлюватиме дітей значно більше.

Далі, для прикладу, відкриємо щось з мистецької галузі. Наприклад, матеріал про іконографічну фреску “Колесо життя”. 

Програма дозволяє розглядати кожен елемент і надає коротку інформацію про нього. 

Історія мистецтва з таким сервісом претендує стати улюбленим предметом в шкільному житті учнів. Велика перевага в тому, що дитина сама зможе роздивлятися картину й отримувати інформацію, яка в міру зацікавленості. 

У лівому меню є кнопка “огляд”. Коли її натиснути, з’являється нова підбірка матеріалів. Спочатку найпопулярніші, а знизу “категорії”. 

Там ви зможете легко відшукати матеріал, який потрібен вам. Усе зручно поділено. Митці, техніки, мистецькі напрямки, історичні події, історичні особи та місця.

Ми відкриємо категорію “техніки”. Зараз в сервісі їх 240. Серед них є: папір, чорнило, текстиль, метали, олійні фарби, полотно, глина, фотографічний твір та багато інших. За допомогою інтерактивної дошки чи мультимедійної панелі вчитель зможе показати дітям в деталях декілька технік, навести приклади відомих митців і на це все витратити менше часу ніж зазвичай. А ще можна дати індивідуальне домашнє завдання кожній дитині (наприклад підготувати цікаву інформацію про конкретну техніку) і наступного уроку зробити презентацію учнівських матеріалів. 

У сервісі  Google Art & Culture доступні деякі тематичні ігри. Наприклад, інтерактивні пазли, які складаються у відомий витвір мистецтва, чи створення музики на нотному зошиті з миттєвим її відтворенням. Доступний навіть тематичний кросфорд. 

Кілька хвилин гри на інтерактивній дошці чи мультимедійній панелі  в кінці заняття прекрасно підіймає настрій дітей та мотивує вивчати матеріал, а якщо проводити тематичні ігри на початку заняття, то можна підвищити зосередженість на уроці. Адже вивчати картину, яку щойно складав з пазлів цікавіше ніж просто шкільний матеріал.

Ще однією перевагою сервісу є доступна інформація про культурні події в реальному часі, що відбуваються поряд з вашим місцем розташування. Для цього потрібно натиснути кнопку “поруч” у верхньому правому куті екрана і дозволити обробити інформацію про ваше розташування. Вуаля. Можна обирати екскурсію на вихідні.

Отже, використання сервісу Google Art & Culture та інших додатків з “Intboard Простір”, яке йде в комплекті з інтерактивною дошкою та мультимедійною панеллю — це:

  1. Швидка підготовка до уроку. Уся необхідна інформація є на сервісі, не потрібно готувати довгих конспектів.
  2. Картини та історичні події у деталях.
  3. Тематичні ігри для закріплення матеріалу.
  4. Віртуальні екскурсії.
  5. Актуальна інформація про культурні події, що відбуваються у реальному часі поряд з вами. 

Замовляйте інтерактивну дошку чи мультимедійну панель INTBOARD і насолоджуйтесь роботою з програмним забезпеченням “Intboard Простір”, яке оновлюється автоматично і безкоштовно.