Контрольні тести без зайвих зусиль. Помічник для вчителя

Новий сервіс у програмному забезпеченні “Intboard Простір”. Тепер робота педагогів, які придбали інтерактивне обладнання INTBOARD стане ще легшою.

Survey Monkey – це платформа для швидкого створення опитування та тестів різного рівня складності. Доступна українською мовою, якщо включити функцію автоматичного перекладача, або робити це вручну. Для цього потрібно натиснути на праву кнопку миші та вибрати “перекласти такою мовою:…”. 

Більше не потрібно друкувати опитування кожній дитині окремо і витрачати багато часу на систематизацію зібраної інформації. За допомогою інтерактивної дошки або мультимедійної панелі ви зможете: 

а) запропонувати учневі відповісти “біля дошки” та одразу фіксувати його результати в програмі;

б) показувати іншим учням найпопулярніші помилки в опитуваннях.

в) якщо навчання дистанційне, є можливість розіслати посилання на опитування через соціальні мережі, чи ще один наш сервіс Edmodo та одразу отримати відповіді. А згодом, без будь-яких зусиль показати вже готову статистику, яку Syrvey Monkey підготує для вас сам. З нами ви економите час та природні ресурси.

Реєстрація

Сервіс Survey Monkey доступний безкоштовно з обмеженими можливостями, але їх вистачить, щоб легко створити тести чи опитування. Реєстрація – стандартна. Логін пароль і електронна пошта.

Після вводу всіх даних ми потрапляємо на головну сторінку та одразу можемо розпочати роботу.

Створення анкети

Є декілька варіантів створення анкети: 

1. Створити власну (тут можна завантажити вже готові питання, які ви написали раніше, або створювати з нуля) 

2. Використати один із запропонованих шаблонів.

Обираємо перший варіант і починаємо роботу.

Окрім теми опитування, сервіс пропонує обрати одну з категорій. Серед них є “тест”, який підійде для контролю вивченого матеріалу, “відгуки та пропозиції учнів та батьків”, що підійде для розв’язання складних організаційних питань, а також “голосування”. Далі легко вводимо питання та варіанти відповідей, які вам підходять і зберігаємо. Окрім готових варіантів ви можете додавати “свій варіант” і учень буде мати можливість написати власну думку. 

Питання можуть зображатися одним списком, або – кожне окремо. У другому варіанті на екрані видно одне питання і тільки після відповіді на нього, появляється наступне. Дуже зручно, що впродовж створення опитування у верху сторінки зображається  стрічка з послідовними “кроками” вашої роботи. Якщо виникли проблеми, або несподівані ідеї, ви легко зможете повернутись, просто натиснувши на потрібний вам “крок”.

Якщо обирати категорію “тест”, можна не тільки вказувати варіанти відповідей, але і ставити біля кожної відповіді певну кількість балів. Так програма сама зможе підрахувати бали учня і зекономить ваш час, а ви зможете одразу аналізувати відповіді учнів на екрані інтерактивної дошки. Час, який у вас би пішов на перевірку тестів, тепер можна витратити на додаткову практику, або роботу над помилками в тестах. З INTBOARD навчання ефективніше.

Збір даних

Коли нарешті анкета готова та оформлена, появляється наступне питання: “Як роздати цю анкету учням?”. Найпростіший спосіб – вивести опитування на екран інтерактивної дошки чи панелі й запропонувати учням відповідати на запитання. Такий спосіб буде корисний для повторення вже вивченого матеріалу. Швидко і без зайвих зусиль. Якщо ж ваша ціль – провести контрольний тест по матеріалу, то вам підійде один з доступних способів збору інформації в безплатній версії сервісу.

Найкраще і найпростіше – поділитися посиланням на опитування. Це можна зробити за допомогою ще одного сервісу “Intboard Простір” Edmodo, або за допомогою Viber. Учні зможуть відповісти на тести через свої смартфони.

Статистика

І ось ви можете побачити статистику відповідей і одразу роз’яснити складні питання та провести роботу над помилками. Статистика також показує, чи всі учні пройшли тест, що без сумніву зручно для вчителя.

Окрім персонального використання статистики, вчитель може презентувати її іншим вчителям та навіть директору, як звіт про свою ефективність. 

Нагадуємо, що Survey Monkey є одним з сервісів програмного забезпечення “Intboard Простір”, де є вже більше як 84 сервіси для покращення роботи вчителів та підвищення успішності учнів. Програмне забезпечення йде в комплекті з інтерактивними дошками та мультимедійними панелями INTBOARD і не продається окремо.

Тож обирайте модель інтерактивної дошки чи панелі та використовуйте інтерактивні сервіси “Intboard Простір”, які постійно оновлюються.