Інтерактивний тренажер для розвитку логіки

По традиції, у нас сьогодні огляд чергового інтерактивного сервісу. Смартфон, інтерактивна дошка, ноутбук – на усіх цих пристроях він може працювати. Також немає обмежень стосовно операційної системи. А найкраще, що сервіс LogicLike україномовний та має безкошштовний період використання.  Усе, що потрібно зробити – зареєструватися. 

Разом з героями ви поринете у всесвіт LogicLike!

Дотепні завдання Професора навчать мислити нестандартно, робот Клапан допоможе вивчити нові теми, а капосний Ігрик своїми хитрими головоломками будуватиме перепони на шляху.

Перше, що потрібно вказати – це ваш вік (до 14 років, або 15+). Як бачите, сервіс розділяє завдання за складністю та віком. Щоб не довелося довго шукати потрібні завдання. 

Для огляду, ми обрали режим до 14 років. Далі, потрібно більш конкретно указати вік (по класам). Ми обрали 4+. Переходимо до обрання мови. Звісно, що тут ми указали – українська. До речі, ви помітили, що в сервісі є озвучка.

Спочатку роботи нам пропонують пройти невелику розминку. Такі завдання, як на скріншоті. 

Далі йдуть завдання на 3D-логіку та 3D-мислення. Ось як вони виглядають. Дитині буде надзвичайно цікаво вирішувати такі задачки, натискаючи пальцем на екран інтерактивного дитячого столу

Ось так виглядає задачка на зважування. 

Будьте обережні, у вас є ризик потрапити у світовий рейтинг))

Кожна ваша вирішена задача зберігається у вкладці “Прогрес”. Тут ви знайдете інформацію про завдання, які проходили, блоки, усі ваші відзнаки та сертифікати. На календарі відтворюється, по днях, ваш успіх та над якими завданнями. Така функція особливо зручна для батьків. Вони мають змогу спостерігати за успіхами дитини в динаміці. 

За кожне успішне завдання ви отримуєте зірочки-винагороди. Вони, допоможуть відкривати все нових і нових героїв. 

Як тільки ви проходите один блок завдань вам стає доступним інший. 

В сервісі доступний безкоштовний, пробний період, та платна версія. На наш погляд, для такого додатку, ціни доволі демократичні. Дивіться самі.

LogicLike — це шанс «ворушити звивинами». Він заохочує допитливість розуму, а не навчання заради оцінок. Набагато важливіше дати дитині гнучкий розум і впевненість, що вона впорається з будь-яким завданням.

Це не просто слова. Вже з перших завдань ви переконаєтесь у цьому особисто. 

Розробники радять займатися з цим сервісом не більше 20 хвилин. 

На наш погляд, цього досить щоб пробудити свій мозок. Робота з цим сервісом прекрасно підійде, в якості розминки перед уроком математики. Все що вам потрібно – відкрити його на вашій інтерактивній дошці і працювати усією аудиторією. 

Для дітей молодшого віку цей сервіс стане чудовою розвагою. Робота з LogicLike – це яскраве втілення фрази “навчайся граючись”. Тут і яскравий дизайн і ігрові персонажі і цікаві завдання. 

Навіть дорослих цей сервіс здатен зацікавити. 

Не дивно, що ми вирішили додати його до нашої бібліотеки інтерактивних сервісів “Intboard Простір”. Це саме те, що потрібно для цікавого, захопливого уроку з використанням сенсорної панелі

З кожним новим, відкритим персонажем, навчання стає цікавішим. Спробуйте зі своїми дітьми чи учнями. 

Щоб ефективно навчати дітей, у вчителя має бути достатня кількість робочий інструментів. Саме цією ідеєю і керується наша кампанія, створюючи бібліотеку інтерактивних сервісів “Intboard Простір”.  

Ще один критерій, якому відповідає наш додаток – він безкоштовний, адже вчитель не має витрачати власні кошти, щоб мати можливість ефективно працювати. 

“Intboard Простір” надається тільки клієнтам компанії у комплекті з інтерактивною дошкою чи мультимедійною панеллю. Купити його неможливо. 

Тож, не втрачайте час. Замовляйте якісне інтерактивне обладнання за цінами від виробника з комплектом програмного забезпечення.