Інтерактивна панель чи звичайний телевізор?

Чим відрізняється інтерактивна панель від звичайного телевізора?

Щоб вирішити, що потрібно купити, вам слід знати, в чому різниця між ними. Деякі відмінності включають застосування, продуктивність панелі, наявну гарантію тощо. Зараз ми розглянемо ці відмінності.

1. Застосування

Побутовий телевізор розроблений для перегляду кілька годин на день для дозвілля та розваг. Отже, з самого початку, цей тип дисплея ідеально розроблений для того, щоб переглядати фільм із родиною чи друзями. З іншого боку, комерційні панелі призначені для перегляду від 16 до 24 годин на добу.

2. Використання панелі

Через різницю у використанні, описану в останньому розділі, продуктивність панелі відрізняється від телевізорів. Інтерактивна панель спеціально розроблена, щоб тривати довше та легше бачити з різних сторін. Давайте розглянемо ці відмінності зараз.

Цілодобово

Комерційні дисплеї мають більший час роботи панелі, від 16/7 до 24/7

Комерційні дисплеї мають вбудовані термодатчики, що означає, що ви можете використовувати їх протягом тривалого періоду часу. Крім того, у них довший час роботи, який може коливатися від 16/7 до 24/7. 

Висока яскравість

Інтерактивна панель INTBOARD серії TE-TL має високу яскравість – 400 cd/m. Загалом комерційний панелі мають яскравість від 300 до 5000. Це стосується як внутрішнього, так і зовнішнього застосування. 

Завдяки великій яскравості, інтерактивний дисплей може працювати з більшою чіткістю та більш яскравими кольорами, ніж звичайний телевізор в яскравих умовах.

Сенсорні панелі INTBOARD мають спеціальну обробку покриттям проти відблисків, щоб збільшити якість зображення на екрані. 

Споживчий телевізор, навпаки, становить близько 100-200 cd/m. Як результат, він не буде таким яскравим або чітким. Крім того, оскільки він може не мати антивідблискового покриття, клієнти можуть не бачити зображення під певними кутами.

Покриття екрану

Панель комерційного класу має скляне покриття високої міцності. Як результат, екран панелі може витримувати високі та низькі температури, а також сильні удари. Крім того, комерційний екран має захист від подряпин.

РК-екран вигорає

Вигорання РК-екранів відбувається, коли пікселі не можуть повернутися до свого розслабленого стану після того, як статичне зображення відображалося на екрані протягом тривалого періоду часу. 

Інтерактивна панель оснащена технологією “зсуву пікселів”, яка вирішує ефект вигорання РК-екрану або збереження зображення. Це одна з переваг комерційних екранів.

3. Особливості відтворення інформації

Інтерактивні панелі мають чудові компоненти, які забезпечують комунікацію та відтворення. 

Універсальні порти вводу-виводу

Панелі комерційного класу мають більше змінних портів вводу-виводу, таких як LAN / IR / RS232 / HDMI / DVI / DisplayPort. Це означає, що ви можете перемикати різні джерела аудіо / відео на дисплеї, а також керувати декількома панелями для віддаленого управління. 

Мультисенсорна можливість

Інтерактивні панелі підтримують функцію мультитач на 20-40 одночасних дотиків. 

Це може бути неймовірно корисним, якщо ви хочете надати своїм клієнтам можливість пошуку. Таким чином, вони можуть знайти магазини, до яких їм потрібно піти, наприклад, у торговому центрі.

Крім того, мультисенсорний екран може бути корисним в зоні залу аеропорту. Ви можете вивести на екран карту аеропорту та допомогти пасажирам знайти дорогу. Таким чином, вони будуть рідше пропустити свій рейс.

4. Рентабельність інвестицій

Звісно, ви заощадите кошти якщо інвестуєте в телевізор. Але давайте розглянемо, яка ж насправді рентабельність обох випадків: коли ви вирішили купити телевізор і коли вирішили купити інтерактивну панель.

Якщо ви дивитесь лише на цінник, комерційний екран коштує дорожче, ніж звичайний телевізор того самого розміру. Однак, якщо ми обчислимо ціну, поділену на загальне використання з часом, інтерактивна панель дешевша за телевізор.

Ось чому: повідомляється, що середня тривалість життя телевізора може сягати десь від 40 000 до 60 000 годин. З іншого боку, середня тривалість життя сенсорних дисплеїв може сягати 100 000 годин. 

Візьмемо однакові розміри та роздільну здатність телевізора та професійного дисплея для простого розрахунку (забудьте про інші відмінності компонентів).

65-дюймовий 4K-телевізор Smart TV становить приблизно від 16 000 до 200 000. Візьмемо середнє значення цього числа – 108 000. Тепер ми розділимо 108 000 на 50 000 робочих годин.

Це дає нам 2.16 грн на годину.

Зараз 65-дюймова інтерактивна панель 4K коштує десь від 80 000 до 89 000 доларів. У цьому розрахунку ми використаємо середнє значення цих цін – 84 500. Тоді ми візьмемо це середнє значення та поділимо його на 100 000 робочих годин.

Це дає нам 0.84 грн на годину. Як бачите, цей результат показує, що інтерактивна панель дешевша, якщо ми враховуємо загальну кількість робочих годин у наших розрахунках.

Ось простіший спосіб обчислення.

Як бачите, інколи разові витрати компенсує подальша робота та додаткові витрати. Згідно з розрахунками, вам потрібно буде купувати 2 телевізори, а це вже куди більша сума ніж на початку.

Щоб отримати більше інформації по порівнянню інтерактивної панелі з телевізором, телефонуйте нашому консультанту.

Якщо ж вирішили купити інтерактивну панель, то тисніть на кнопку нижче.