Інтерактивна панель + математика

Чергова стаття з нашої нової рубрики “Погляд з середини на інтерактив у навчанні”. Сьогодні героїнею статті стала вчителька математики. 

Перше, про що хочемо сказати – чим інтерактивна панель відрізняється від інтерактивної дошки.

Інтерактивна дошка – це сенсорна поверхня, на яку проєктується зображення з ноутбука чи іншого пристрою через проєктор. За рахунок датчиків, відбувається передача координати точки дотику. Саме тому, питання калібрування таке важливе для роботи з інтерактивною дошкою. 

Інтерактивна панель – це по суті, великий планшет. Її не потрібно калібрувати та підключати сторонні прилади. За винятком, якщо ви купили мультимедійну панель без комп’ютерного модуля. 

Наша героїня сьогодні, одна з тих, хто за звичкою, називає панель дошкою. Запевняю вас, вона не єдина. Інколи, буває навіть навпаки. 

Оксана Емерихівна вчитель математики з великим досвідом та багажем напрацювань. Кількість роздаткового матеріалу, конспектів, таблиць та заготовок для тестів просто вражає. І вона з сумом думала, що все це їх більше не потрібно і з острахом про те, скільки потрібно буде докласти зусиль, щоб розробити нові уроки. 

На питання, “Що для вас найстрашніше у роботі з інтерактивом?” пані Оксана відповіла “Відсутність знайомих інструментів”.

Це саме лякає більшість вчителів математики, хімії, фізики та інших природничих наук.

Але щоб зрозуміти “що і як”, пані Оксані знадобилося хвилин 20. 

В кінці установки, спеціаліст INTBOARD обов’язково проводить 30 хвилинний інструктаж по роботі з інтерактивною панеллю та базовим програмним забезпеченням. Ось цього часу й вистачило пані Оксані, щоб потім почати продуктивну роботу.

Найцікавішу відповідь ми отримали на питання “Як плануєте використовувати інтерактивну панель?”

Перше, про що вона почала говорити, це ЗНО. Математика – це обов’язковий предмет і пані Оксані дуже важливо, щоб її випускники успішно склали цей іспит. Особливо, коли значна частина навчального року пройшла дистанційно. 

Нашу вчительку цікавила саме тема підготовки та проведення тестування онлайн. 

Серед безлічі сервісів “Intboard Простір”, окрім професійних, її найбільш цікавили сервіси-тести, вікторини. До речі, зараз в “Intboard Простір” уже 76 інтерактивних сервісів, а розділ “Тестування” налічує 10 сервісів. На наш погляд, цього більше ніж достатньо для продуктивної роботи вчителя та класу. 

Геометрія – це той предмет де наочність та візуалізація відіграє надзвичайно важливу роль. Як не намагайтесь на словах чи на дошці показати октаедр або ще складнішу фігуру, такого ефекту як з інтерактивом не отримаєте. Інтерактивна панель дозволяє “обертати” віртуальний об’єкт, як реальний. І пані Оксана, успішно користується цією можливістю. 

Ви звернули увагу на те, що в цьому класі інтерактивна панель встановлена на стійку. Така конструкція надає їх мобільності, але можна й повісити панель на стіну. Це вже як зручніше клієнту. В INTBOARD працюють кваліфіковані спеціалісти, які до того ж мають посвідчення з електродопуску. 

Повернемось до пані Оксани та її успіхів у навчання з інтерактивною панеллю. На екрані ви вже бачите фрагмент із уроку геометрії і її роботу з, колись, такими страшними інтерактивними інструментами. Це ще раз доводить, що працювати та навчати з інтерактивним обладнанням – це зручно, легко та цікаво. 

Переконатися у цьому можна тільки почавши працювати з інтерактивною дошкою самостійно. 

У вас планується закупка інтерактиву в школу? Телефонуйте нашим спеціалістам і отримаєте вичерпну консультацію стосовно підбору обладнання. 

Якщо ж у вас закупка буде проходити через тендер, спеціалісти INTBOARD допоможуть правильно визначити тип закупівлі (допорогова, спрощена, тендер), сформувати тендерну документацію та підкажуть, основні підводні камені у закупівлях.

Користуючись нагодою, нагадаємо, що зараз на нашій сторінці в facebook проходить розіграш інтерактивної дошки. Беріть участь і ви.