Інтерактивна дошка для освіти

Згідно із спостереженнями вчителів та дослідженнями науковців, уроки, проведені з інтерактивною дошкою, збільшують зацікавленість школярів. Технологія заохочує активне навчання учнів. Вони ставлять більше запитань та роблять більше нотаток, що дає змогу зробити ефективнішими групові заходи, такі як мозковий штурм та дискусія.

Все більше і більше вчителів використовують технологію смарт-дошки в класі. Ось п’ять способів взаємодії вчителів зі студентами за допомогою цієї технології:

1. Представлення додаткового вмісту на дошці

Дошка не повинна замінювати час на розповідь чи лекцію. Натомість інтерактивна дошка повинна покращити урок та надати можливість учням краще взаємодіяти з інформацією. Учитель може підготувати додаткові матеріали, які потім використати за допомогою інтелектуальної технології перед початком уроку – наприклад, короткі відеоролики, інфографіку чи тести, над якими учні можуть працювати використовуючи інтерактивну дошку.

2. Виділіть важливу інформацію з уроку

Розумні технології можуть використовуватися для виділення важливої ​​інформації під час роботи на уроці. Перед початком уроку ви можете окреслити розділи і питання, які потрібно висвітлити на уроці. На початку кожного розділу на дошці ви можете відтворити ключові теми, визначення та основні дані для учнів. Сюди також можуть входити графіка та відео. Це допоможе учням не лише робити нотатки, а й переглянути теми, які ви будете розповідати протягом уроку.

3. Залучіть учнів до групового розв’язання задач

Згуртуйте клас навколо вирішення проблем. Подайте учням проблему, а потім роботу та інтерактивну дошку учням, щоб вони могли її вирішити. Завдяки технології смарт-дошки, яка є центром уроку, учні можуть краще співпрацювати. Така технологія дає учням доступ до інтернету, що дозволяє збагачувати урок різноманітними матеріалами.

4. Започаткуйте формат уроку “питання-відповідь”

Працюйте з учнями за допомогою інтерактивної дошки та запитань із класу. Шукайте додаткову інформацію або дані за допомогою інтерактивних інтернет технологій. Напишіть запитання на дошці, а потім обробіть відповідь із учнями і занотуйте її. Закінчивши, ви можете зберегти результати уроку та надіслати їх учню по електронній пошті для подальшого ознайомлення.

Інтерактивна дошка в класі надає учням технологію, яку вони знають і розуміють. Це покращує співпрацю та спонукає взаємодіяти з уроком. 

INTBOARD є провідним виробником інтерактивного обладнання. Сюди входять інтерактивні дошки, мультимедійні панелі, сенсорні дитячі столи та парти. 

Ми можемо надати цілісне рішення з конкурентоспроможною ціною. Інтерактивний комплект для сучасного класу складається з наступних елементів:

  • Інтерактивна дошка (найбільший асортимент на ринку України)
  • Проєктор (підберемо короткофокусний чи довгофокусний, в залежності від вашого бюджету)
  • Комплект для кріплення проєктора
  • Встановлення всього перерахованого
  • Навчально-практичний майстер-клас по роботі з інтерактивним обладнанням
Переваги інтерактивних дошок

Переваги інтерактивних дошок для освіти

Багато шкіл вже використовують інтерактивні дошки у своїх класах. Але для тих шкіл, коледжів та університетів, коротко розповімо на що ж здатна інтерактивна дошка. Елементи, що відображаються на інтерактивній дошці, можна перетягувати, клікати та копіювати. Вчитель може писати від руки нотатки, які можна швидко і легко перетворити на текст і зберегти. Інтерактивні дошки для навчання часто постачаються із спеціальним програмним забезпеченням, розробленим для того, щоб отримати максимальну користь від використання функцій дошки. У випадку з інтерактивними дошками INTBOARD це програмне забезпечення називається “Intboard Простір”. Інтерактивні дошки, які використовуються ефективно, створюють цілий ряд навчальних можливостей. Однак у багатьох навчальних закладах інтерактивні дошки використовуються не в повному обсязі. У багатьох випадках, як звичайну коркову дошку. Це часто може бути пов’язано з недостатньою підготовкою персоналу. INTBOARD рекомендує школам із цією проблемою замовити навчально-практичний майстер-клас.  Цей тренінг спрямований на те, щоб отримати максимум користі від інтерактивного програмного забезпечення для дошки. 

Приклади функцій, доступних при використанні інтерактивних дошок для навчання:

  • Трансляція навчального контенту на ПК для вчителів до всього класу.
  • Виділіть текст, додайте примітки та анотації.
  • Запишіть або збережіть уроки та надішліть їх електронним способом або роздрукуйте.
  • Запишіть або збережіть уроки та надішліть їх електронним способом або роздрукуйте.
  • Покажіть різні формати інформації, такі як текст, зображення, відео та музика, щоб доповнити навчальну програму в діяльності, спрямованій на вчителя.

Повністю обладнати ваш клас інтерактивним обладнанням допоможе INTBOARD. Замовляйте консультацію спеціаліста та дізнавайтеся про актуальні акції на інтерактивне обладнання INTBOARD.