Мультисенсорні столи. Навчають, розвивають, розважають

Діти вже звикли мати справу з новими технологіями та інтерактивністю. Такі технології, як смартфон та планшет, є побутовою нормою, з якою діти люблять гратись та знаходити інформацію. Ось чому мультитач-столи, інтерактивні парти та сенсорні дошки стали природним інтерфейсом навчання, оскільки це доповнює їх ігрову діяльність.

Мультидотикові столи та дошки дозволяють вчителям по-новому взаємодіяти з дітьми в класі. Результати використання інтерактивного обладнання, показують, що спільне навчання підвищує як плавність, так і гнучкість в методиках навчання та й загалом навчальному процесі і подальшому результаті. Дослідження також показують, що використання інтерактивного «розумного» робочого столу може мати переваги порівняно з навчанням на папері та іншими додатковими матеріалами. 

Вчителі розповідають, що дітям дуже подобається вивчати математику, працюючи з інтерактивним столом, і завжди засмучуються, коли стіл вимикається. Така співпраця просто не відбувається, коли учні  застосовували традиційні методи і засоби навчання. В цьому випадку, заняття відбувається індивідуально, із сенсорним столом, навпаки, уся робота колективна. 

Мультитач-системи можуть використовуватися в будь-якому освітньому закладі. Будь то дитячий садок, початкова, середня чи старша школа і, навіть, університет. Інтерактивні пристрої сприяють співпраці школярів, залученню та навчанню під керівництвом вчителя. Інтерактивна дошка та мультимедійна панель вже стали must have для кожного класу. Вчителі опановують нові методики, розробляють власний матеріал та спостерігають за ефектом від навчання з інтерактивним обладнанням. 

Мультимедійний стіл

Що стосується дошкільнят та дітей молодшої школи, то діти виявляють позитивні емоції та розвивають позитивне ставлення до навчання за допомогою сенсорних пристроїв, демонструють більший позитивний вплив та інтерес і часто виявляють бажання до роботи з однолітками, а не до самостійності. 

Функція мультитач на 10 одночасних дотиків тільки стимулює цей процес і закликає дітей взаємодіями колективно. 

Звісно, більшою мірою зацікавленість дітей залежить від програмного забезпечення, яке використовується. Саме тому, наші столи поставляються з уже інстальованим програмним набором. Загалом, їх існує 3: “Освіта та розвиток”, “Ігри та розваги”, “Інклюзія”. Тільки замовник обирає який набір буде встановлено на його стіл. Якщо ви не знайшли улюбленого додатка, серед більш ніж 60, не хвилюйтесь. Його можна встановити самостійно. Принцип не складніший ніж зі смартфоном. 

Однією з особливостей програмного забезпечення є блокування вільного доступу до інтернету. Тобто, дитина самостійно не зможе вийти в мережу, а дорослий з паролем – легко. 

Сенсорні столи та панелі можуть також замінити загальнодоступні системи відкритої інформації (бібліотека, розклад уроків…) як для працівників, учнів, так і для вчителів.

Для вчителів існує програмне забезпечення, яке надає негайну інформацію про ситуацію класу, їх відвідуваність або для прямого та швидкого спілкування між батьками та вчителями.

З усього вище написаного, зрозуміло, що інтерактивні технології – це прогрес та зручність. 

Перегляньте ось це відео, щоб повністю зрозуміти принцип роботи інтерактивного столу.

Як бачите інтерактивний стіл – це не просто 32” планшет. Це повноцінний мультимедійний центр, який здатен, з однаковою ефективністю, розвивати,  навчати та розважати дитину. Паралельно з цим, культивуючи та навчаючи, колективній роботі в ігровій формі.

Саме ігрова форма навчання показує найкращий результат при роботі з дітками молодшого віку. 

Що стосується розваг з дитячим сенсорним столом. Якщо ви потрапили в заклад де він є, то ваша дитина, точно, знайде чим себе зайняти. І ви будете впевнені, що з ігрової кімнати вона нікуди не піде. Адже їй цікаво. 

Якщо плануєте купити інтерактивний стіл додому, це прекрасне поєднання вчителя та аніматора. Він прекрасно розвиває дрібну моторику, асоціацію, швидкість реакції та ще десятки потрібних навичок для дитини.

Замовити детальну консультацію спеціаліста можна за телефонами на сайті або натиснувши на кнопку нижче.