Відео-урок. Цікаво, весело та інформативно

WeVideo – це інтерактивний сервіс для розробки та монтажу відео-уроків, презентацій, репортажів та кліпів. З його допомогою можна редагувати стрічку вручну або вибрати один з наданих сервісом шаблонів. Бібліотека шаблонів даного сервісу досить велика та різноманітна за сценаріями. 

Сервіс досить простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні, не зважаючи на англомовний інтерфейс. Цю програму можна використовувати для роботи, навчання і створення архіву відеозаписів. Цікаво, кожного року робити невеликі нарізки з життя класу й школи для історії.

Ключові особливості сервісу

  • інструменти спільної роботи
  • створення індивідуальних шаблонів
  • роздільна здатність 4K Ultra HD
  • безкоштовна версія: зберігання даних до 5 Гб
  • спеціальні тарифи для школярів і студентів

Для початку роботи необхідно створити особистий кабінет. З обліковим записом Google або Facebook – процедура займе один клік.

Завантажувати матеріали для роботи можна зі свого пристрою, а також імпорт з соцмереж і хмарних сховищ, в тому числі Dropbox, Picasa, Instagram, Flickr і Google Drive. 

Після реєстрації сервіс поставить вам кілька питань щоб визначити ваш рівень володіння відео-редакторами. Залежно від ваших відповідей буде завантажений один з варіантів інтерфейсу редактора: простий для початківців або більш просунутий для експертів.

Ви зможете легко перемикатися між цими режимами в процесі роботи.

В сервісі передбачена бібліотека роликів, аудіозаписів і картинок, які можна додати до свого проєкту. Завантажений ролик можна розбити на сцени, додати титри, написи і додаткові відеоефекти. 

Ви можете скористатися автоматичним редактором, який додає одну з обраних шаблонних тем, що містить переходи, музику і розбивку на сцени. Додаток надає можливість створювати квадратні і горизонтальні відеоролики, а також спільної роботи над проєктами. Можна оформити відео в стилі ретро, ​​музичного кліпу або love story. Все залежить від вашої фантазії.

Починаємо створювати власне відео.

Після реєстрації вам потрібно додати матеріали, над якими плануєте працювати. Ви можете завантажувати ролики, картинки і аудіо зі свого комп’ютера, імпортувати їх з Facebook або інших хмарних сервісів, таких як Google Drive та подібних.

Час, необхідний для завантаження відео залежить від його розміру. Звертаємо вашу увагу, що сервіс при безкоштовному використанні дає тільки 5 Гб для зберігання даних, так що занадто об’ємні ролики використовувати не вийде.

Зверніть увагу також на панель інструментів, що знаходиться зліва. Вона дозволяє перейти в бібліотеку переходів або в режим додавання тексту та ефектів.

Елементи з цього сервісу здатні перетворити аматорське відео, зняте на телефон, у майже професійний ролик. Із сценами, титрами, різними яскравими спецефектами та переходами. 

Якщо ж у вас немає бажання або бракує часу самостійно займатися редагуванням вашого відео, вставляти ефекти і переходи, підбирати звуковий супровід, додавати текст, то ви можете скористатися автоматичним генератором відео за допомогою накладання однієї із запропонованих тем.

Вам пропонується на вибір безліч шаблонів, за допомогою яких ви зможете оформити свою роботу в стилі ретро фільму, музичного кліпу, романтичного відео і так далі.

В результаті вашого вибору сервіс WeVideo самостійно накладе необхідні ефекти, розіб’є ролик на сцени і вставить переходи, підбере відповідну музику, а вам залишиться тільки зберегти готовий результат.

Зараз сервіс підтримує завантаження відео у свій власний каталог, а також такі сервіси, як YouTube, Vimeo, Dropbox і GoogleDrive, але це усе доступне тільки у платній версії. Якщо ви використовуєте безкоштовну версію готове відео ви зможете завантажити тільки на сам сервіс WeWideo. 

В цілому, WeVideo є простим і зручним у використанні редактором відео. Його застосування не вимагає спеціальних знань, покупки і установки платного програмного забезпечення або будь-якого спеціального обладнання. Навіть не маючи спеціалізованих технічних навичок ви легко освоїте роботу з ним.

Тренд на відео уроки набирає обертів і стає все більш популярним. Йдіть і ви в ногу з часом. Використовуйте усі можливі варіанти навчання та проведення уроку разом зі своє інтерактивною дошкою.